POSTARÁM SE O TO, ABY TVÉ ROZHODNUTÍ STÁT SE KRÁLOVNOU SVÉHO ŽIVOTA BYLO JEDNO Z NEJLEPŠÍCH ROZHODNUTÍ, KTERÉ JSI V ŽIVOTĚ UDĚLALA ♥

ZASNI SE A PŘEDSTAV SI, KDE BUDEŠ ZA TŘI MĚSÍCE NAŠÍ SPOLUPRÁCE?

Vidím tě jako spokojenou, vyrovnanou ženu. Královnu, která má čas na sebe a moc dobře ví, že si ho zaslouží. Kvalitně se stravuje, čte si, dělá, co ji baví. Pečuje nejen o sebe, ale i o své nejbližší. Ne proto, že by to snad byla tvoje povinnost, ale protože to miluješ.

Jsi klidná, už tě jen tak něco nerozhodí. Při pohledu do zrcadla na sebe mrkneš, protože ti to vážně sekne! Cítíš se skvěle a je jedno, jestli jsi doma, venku nebo v práci. Užíváš si všechny své role. Je úžasné být sama sebou, ve své plné síle. Konečně to vidíš i ty sama a okolí ti to jen potvrzuje.

KRÁSNÝ, ŽE? VĚŘ, ŽE TOHLE PŘESNĚ MŮŽE BÝT TVOJE REALITA. STAČÍ SE JEN ROZHODNOUT, ŽE TO OPRAVDU CHCEŠ A JDEŠ SI PRO TO.

Ještě nevíš, jak toho dosáhnout, ale to vůbec nevadí. Od toho jsem tu já, work-life balance koučka s přesahem do sebelásky a výživy, s  hlavním darem řádu a harmonie a mnohaletou praxí. Dej mi ruku a já tě povedu do tvého cíle.

CO TĚ V PROGRAMU ČEKÁ?

60 minut online setkání formou koučovací konzultace každý týden.  Vymyslíme pro tebe jednotlivé kroky, které hned začneš dělat.

Vytvořím ti Work-life balanc mapu na cestu k cíli. Slouží ti ke zmapování tvé současné situace s cestou k vysněné realitě, aby jsi se neztratila.

Akční plán – písemný zápis z každé konzultace s jednoduchým návrhem změn a akcí na následující týden. Stručně, jasně, přehledně.

Kontakt na messengeru nebo telefonu v případě tvé potřeby – jsem ti k dispozici, pokud si nebudeš vědět rady nebo budeš potřebovat podporu.

CO PŘINESLA SPOLUPRÁCE SE MNOU OSTATNÍM ŽENÁM?

Každý den jsem si zvládla najít čas na čtení, přestože jsem vždycky tvrdila, že číst bych musela jen místo spánku. Začala jsem jíst normální jídla místo pizzy, kterou jsem dřív objednávala co druhý den.

Alena

Od té doby, co spolupracuji s Petrou si promýšlím jídlo dopředu. Ráno mám předchystanou snídani a dokonce vím, co budu obědvat. Zvládám i vařit, protože díky Petře mám teď svůj systém. Dřív to jistily rohlíky s vysočinou a bohužel tomu odpovídalo mé tělo. Jsem ráda, že jsem se rozhodla nechat si pomoc a pokračujeme dál.

Monika

Děkuju Petře, že mi otevřela oči a ukázala mi, kolik zbytečností každý den dělám. Vůbec jsem si to neuvědomovala. Díky tomu, že jsem některé věci přestala dělat mi vznikl prostor pro sebe. Takže mám konečně čas číst, meditovat a šťourat se v hlíně na zahradě. Tohle uzemnění a spojení s přírodou jsem totiž potřebovala. Konečně se cítím být sama sebou.

Zuzana

Co se u mě změnilo? Manžel mě víc respektuje a váží si toho, co doma dělám. Začal mi dokonce pomáhat. Děti se nějak zázračně zklidnili a když si dám kafe, hrají si místo toho, aby po mně lezli (to dělali dřív). Přijde mi, že všechno zvládám s klidem. No a to je sakra velká změna po třech týdnech! 🙂 

Denisa

Našla jsem si svůj systém, jak pracovat z domu s dětmi v domácím vzdělávání. Byla jsem chaotička prvního stupně, co pořád něco dělá, ale přitom nestíhá. A teď? Dělám toho méně a stíhám více. Nesmysl? Jo, to jsem si taky myslela. Když jsem to zvládla já, tak pak už každý 🙂 

Jana

Mou celoživotní výzvou byla sebeláska. Díky hodinám s Petrou jsem zjistila, čím vším se sama sabotuju. Každý den jsem si našla hodinu jen pro sebe a věnovala se sobě. Co si odnáším? Pocit, že si to zasloužím, že jsem důležitá. Že se rodina nezblázní, když bude chvíli beze mě. Po 4 hodinách se vnímám úplně jinak. Těším se na další pokroky.

Monika Š.

Chceš, aby další příběh patřil tobě? Aby sis za pár týdnů uvědomila, jak velkou změnu jsi ve svém životě udělala? Pojď do toho se mnou a tvoje odvaha bude po zásluze odměněna ♥

Petra Matysová

Tak co, milá ženo, chceš se dál točit v chaosu povinností, celý den něco dělat a večer stejně nevidět žádný výsledek?  Připadat si pomalá, neschopná a ne dost dobrá? V tom případě mě určitě nekontaktuj.

Pokud to ale cítíš jinak a chceš opravdu zažít spokojenost na vlastní kůži, tak pojď. 

NEZTRÁCEJ UŽ DÁL ČAS ČTENÍM A PŘEMÝŠLENÍM A POJĎ SE MNOU DO AKCE TEĎ HNED.

Cena 12týdenní transformační cesty je 29.900 Kč. Platbu je možné rozdělit do 3 splátek po 9.990 Kč.

Máš dotaz? Napiš mi.

9 + 3 =