Pokud svým podnikáním teď vyděláváš tisíce, znamená to, že dokážeš vydělávat i desetitisíce.

Ne, nebude to na úkor tvého času. Ukážu ti, jak na to tak, aby ti zbyl i ten volný čas na cokoliv si přeješ.

Posuň své výdělky v podnikání a zároveň si užívej harmonii ve všech oblastech života.

Vím, jak to udělat a naučím to i tebe.

Chceš ve svém podnikání vydělávat víc peněz, ale máš pocit, že to musí být na úkor ostatních oblastí v životě?

Toužíš po prosperujícím podnikání, které tě baví a zároveň ti umožňuje mít čas na sebe, rodinu nebo cokoliv, co miluješ?

Víš co, má milá? Nemusíš se rozhodovat buď  a nebo. Můžeš mít všechno. Fungující byznys, čas na sebe, na to, co miluješ. Můžeš podnikat ve flow a přitom být v souladu se svými životními hodnotami.

Můj mastermind pro ženy ti pomůže vydělávat víc peněz. V harmonii, v souladu, ve flow.

Jsem Petra, podnikatelka, máma, manželka, žena. Jsem koučka a mentorka pro ženy se zaměřením na work-life balanc.

Mým hlavním darem je řád a harmonie a umím vést ženy do souladu tak, aby podnikaly ve flow a zároveň u toho nepotlačovaly samy sebe.

Sama prací trávím zhruba 15 hodin týdně a ano, funguje to. Mně i mým klientkám. Dělám jen to, co mi dává smysl a díky tomu mám kromě podnikání dostatek času na sebe, svého malého syna, rodinu, domácnost…

Vím, jak to udělat, aby to fungovalo i tobě. Vím, jak se cítíš. Vím, co řešíš. Stejně tak vím, že spolu to zvládneme. 

Tímto procesem jsem totiž za poslední rok úspěšně provedla mnoho žen ve spolupráci 1:1.

Díky tomu přesně vím, jak se cítíš. Vím, co tě trápí. A taky vím, jak se vymotat z toho nekonečného kolotoče „celý den něco dělám a večer stejně nevidím výsledky“.

Dovedu i tebe přesně tam, kde si už dlouho přeješ být…

Brány tříměsíční mastermind skupiny MÁM FANTASTICKY SLADĚNÉ PODNIKÁNÍ SE ŽIVOTEM s osobní podporou tobě na míru jsou nyní zavřené. 

Již brzy budeš moct vstoupit a zvýšit tak své výdělky v podnikání, kterému budeš věnovat třeba 15 hodin týdně jako já. Ve flow, v souladu se sebou a všemi dalšími oblastmi života.

MŮŽEŠ SE TĚŠIT NA:

4 x 60 minut individuální konzultace

Budu se ti osobně věnovat na konzultacích. Podpořím tě přesně v tom tématu, které budeš potřebovat řešit a co potřebuješ rozklíčovat.

Moje neomezená podpora

Budeme spolu komunikovat přes zprávy a hlasovky. Nemusíš čekat na další konzultaci. Hned pořešíme, co budeš potřebovat. Platí pro září – říjen.

Podporující skupina na FB

Nebudeš v tom sama. Uvidíš, co na své cestě řeší ostatní ženy, protože právě v tomto sdílení je obrovská síla. 

Pracovní listy

Pojmenuješ si všechny klíčové věci, abys mohla frčet. Z pracovních listů se stane tvoje mapa na cestu, abyses už nikdy neztratila v tom, co pro sebe chceš.

Tematické materiály – videa, návody

Čeká tě nálož materiálů k tématu Slaď své podnikání s tebou a vším, co miluješ. Podnikání, sebeláska, práce s tvou energií, časem, prioritami… Máš se na co těšit.

Můj osobní příběh – naprosto otevřeně 

Detailně s tebou posdílím, jak jsem se já dostala ze situace „podnikáním si vydělám jen pár tisícovek“ na úplně jiný level, protože je to možný pro nás všechny.

MASTERMIND SKUPINA JE KAPACITNĚ OMEZENA.

Cena za vstupenku do mastermind bude včas upřesněna.

(platbu je možné rozdělit do tří splátek bez navýšení)

Pokud tě to láká, pojď do akce. Přestaň váhat, čekat, odkládat na až pak, protože až pak = nikdy. Začni vydělávat desetitisíce tím, co tě baví.

Přestaneš se už konečně stresovat otázkami podnikání nebo rodina, podnikání nebo zdraví, podnikání nebo čas na sebe… Ukotvíš si harmonii ve svým životě. Bez kompromisů.

Tohle je tvá příležitost. Energetická vstupenka k vyšším výdělkům a zároveň souladu se sebou…

Máš dotaz k mastermind? Napiš mi.

9 + 1 =

Chceš vstoupit do mastermind, ale váháš, zda je to pro tebe to pravé? Zarezervuj si se mnou 20minutový call, kde ti zodpovím tvé dotazy. Napiš si o něj na e-mail info@petramatysova.cz nebo zprávou do directu přes IG.