Chcete mít krásné a zdravé tělo bez diet, trápení a odříkání si?

 

Odkládáte hubnutí, péči o sebe a kvalitní stravu na „až pak“? A kolik už takových „až pak“ nebo „až někdy“ jste sama sobě slíbila a nedodržela?

Nebo ještě hůř. Připadáte si tlustá, neforemná, nehezká, nemocná, prostě ne dost dobrá?

Každý rok přiberete několik kilo, které sice zamaskujete volnějším svetrem, ale říkáte si, co bude tímto tempem za rok, za dva, za deset let?

Jste v začarovaném kruhu jídla, nedostatku pohybu a času?

Ukážu vám, jak z toho ven.

Pojďte své tělo i přístup k němu změnit s mou pomocí. A sice na základě vědomé péče a podporujícího mindsetu.

Jmenuji se Petra Matysová a od roku 2015 jsem certifikovanou výživovou specialistkou. V roce 2017 jsem se stala koučkou a provázím ženy na cestě ke krásnému a zdravému tělu i pomocí koučování a konzultací.

Žádný striktní jídelníček. Žádné zakázané potraviny, hladovění, odříkání si. Žádné diety. Nic takového vás se mnou nečeká. Žádné vážení jídla, počítání makroživin. Pokud tohle chcete, najděte si rovnou někoho jiného.

Já vás na vaší cestě ke krásnému a zdravému tělu provedu laskavě a přitom efektivně. Teorie je fajn, ale my půjdeme do praxe a k výsledkům. O to mi totiž jde. Abyste měly výsledky. Chcete je i vy? Čtěte dál. A nebo se rovnou přihlaste do kurzu.

 

Co vás v kurzu se mnou čeká?

12 společných týdnů, témata z oblasti zdravého životního stylu, stravy, zdraví, nastavení mysli a sebelásky, to vše s mojí podporou.

1. TÝDEN

Vztah k sobě, k jídlu, prostředí, které nás ovlivňuje. Teorie, praxe a vaše nová realita. Stanovení cílů, váš záměr. Nastavujeme váš mindset.

5. TÝDEN

Diety, půsty, hladovky, přerušovaný půst. Sezónnost potravin, alergie. Jaké řešení je to správné pro vás a jak to poznáte?

9. TÝDEN

Užitečné typy do každodenního života v kuchyni – zdravé pečení, luštěniny a zelenina v jídelníčku, jak zvládat stres bez cukru a jak zapojit rodinu.

2. TÝDEN

Co jíst, kolikrát denně jíst. Velikost porcí, složení talíře. Základní pravidla. Jedna věc, kterou ženy dělají úplně špatně a kvůli tomu přibírají.

6. TÝDEN

Vaření, pečení, nakupování. Efektivita a jednoduchost. Jak vařit pro rodinu? Jak se stravovat v restauracích, na oslavách a dovolených.

10. TÝDEN

Sebeláska, srovnávání, očekávání. Vystup z role oběti a  dej sama sebe na první místo. Vizualizace a tvá jedinečná cesta.

3. TÝDEN

Cukry, tuky, bílkoviny a co si u nich hlídat. Počítání makroživin a proč chci, abyste to rozhodně nedělaly. Vitamíny, minerály, doplňky stravy.

7. TÝDEN

Zdraví a péče o něj, imunita. Psychosomatika a nemoci. Vytáhneme vaše kostlivce ze skříně. Zdravé nehty, vlasy, pleť, zuby. Můj příběh o vyléčení.

11. TÝDEN

Jsi ta nejdůležitější osoba ve svém životě a zasloužíš si to nejlepší. Tvé tělo není popelnice, tvé hranice. Chvála, kritika a nevyžádané rady.

4. TÝDEN

Snídaně, obědy, svačiny, večeře, dezerty. Jak si poskládat jídelníček tak, aby vám maximálně vyhovoval a prospíval.

8. TÝDEN

Sport, pohyb, relax, spánek. Fakt to musíte dělat a proč? Mini rituály na doma. Respekt ke svému tělu a jeho aktuálním potřebám.

12. TÝDEN

To nejdůležitější z celého kurzu, opakování a shrnutí. Jak vydržet na cestě a neztratit motivaci? Jednoduchost, efektivita, harmonie.

Jak kurz probíhá?

Kurz probíhá v uzavřené facebookové skupině. Teoretickou část dostanete i e-mailem.

PONDĚLÍ – PÁTEK

Informační obsah (text + video). Tento obsah vám zabere několik minut denně, nikdy ne více než 10 minut – zaměřujeme se na to skutečně důležité. Následně začnete tyto informace aplikovat do praxe.

SOBOTA

Shrnutí toho nejdůležitější z uplynulých pěti dní. Na co se skutečně zaměřit, co je to nejzásadnější. Posdílím s vámi i typy na další zdroje, pokud by vás dané téma zajímalo víc do hloubky.

NEDĚLE

Den určený pro vaše dotazy. V průběhu týdne se můžete ptát na vše, co vás bude zajímat v souvislosti s tématem daného týdne a já vám každou neděli budu souhrnně odpovídat. Kladu důraz na individualitu.

 

Co vám kurz přinese?

Změny na sobě nejen uvidíte, ale i ucítíte.

TRANSFORMACI TĚLA

Zdravější a krásnější tělo, štíhlejší, pevnější – zde samozřejmě záleží na vaší aktuální preferenci a potřebě. Ne každá žena do kurzu přijde hubnout a je to tak v pořádku.

SVOBODU

Zjistíte, že pro krásné a zdravé tělo se nemusíte sedřít z kůže a odpírat si. Zažijete svobodu volby i rozhodování, co jíst a kdy.

OSOBNÍ TRANSFORMACI 

Měníme nejen vaše tělo, ale i vaši mysl. Nastavujeme důležitost skutečných hodnot pro váš život. Sebeláska, sebevědomí, sebedůvěra – posunete se o level výš.

ZJEDNODUŠENÍ ŽIVOTA

Uvidíte, že není třeba hledat složitosti. Uděláte si to tak jednoduché, jak jen budete chtít.

EFEKTIVITU

Naučíte se, jak vše dělat správně, rychle, ale hlavně efektivně. Zaměříte se na to skutečně důležité a to nedůležité necháte být.

SPOKOJENOST

Být spokojená ve svém těle a se svým tělem, to je něco, po čem touží každá z nás. Tak proč si to nedopřát v realitě?

 

Co o kurzu říkají jeho účastnice?

Tento typ kurzu poskytuji zcela nově. V minulosti probíhal kurz s názvem „Hubneme a milujeme své tělo“ s podobnou tématikou. Reference na tento kurz si můžete přečíst zde.

 

Jaká je cena kurzu?

Cena kurzu je 2.222 Kč při objednávce do 31.12.2020.

Od 1.1.2021 je cena kurzu 3.333 Kč.

 

Ke kurzu jsem si pro vás připravila následující hodnotné bonusy:

  1. Tipy na snídaně, obědy, svačiny a dezerty i s recepty (celkem více než 100 jídel)
  2. Hodinová konzultace se mnou pro 3 aktivní z vás (proběhne v dubnu 2021)
  3. Balíček luxusních zdravých potravin pro 3 aktivní z vás (bude odeslán v dubnu 2021)

 

Chcete si dopřát 12 týdnů společné cesty a znalosti od profesionálky, které ihned uvedete do praxe? Stravu, která bude potěšením nejen pro vaše tělo, ale bude vám prospívat a chutnat? To vše jednoduše, rychle a bez zbytečného trávení hodin v kuchyni? A jde to vůbec? Samozřejmě.

 

Cítíte, že je kurz to pravé pro vás?

 

Bude mi ctí potkat se s vámi uvnitř a provést vás procesem transformace.

 

Máte dotaz ke kurzu? Napište mi...

11 + 11 =

 

Obchodní podmínky zde, ochrana osobních údajů zde.