INDIVIDUÁLNÍ 3 MĚSÍČNÍ (NEJEN HUBNOUCÍ) PROGRAM

Nedaří se vám zhubnout? Správně jíst? Dlouhodobě se motáte v začarovaném kruhu diet, přejídání se a trápení se? Každý rok přiberete několik dalších kilogramů navíc? Připadáte si kvůli tomu neatraktivní?

Vystupte ven ze začarovaného kruhu a pojďte to změnit. Rozhodněte se opravdu zhubnout. Bez výmluv, trápení se a neznalosti kudy kam.

Podpořím a provedu vás na vaší cestě. Za 3 měsíce společné práce se zabvíte několika kilogramů. V dalších měsících můžete s hubnutím vesele pokračovat, protože už budete vědět, jak na to. Uvídíte výsledky a bude vás to bavit.

 

Během 3 měsíční spolupráce vás se mnou čeká:

  • 6 x 60 minut KONZULTACE

Během šesti hodinových konzultací probereme vaše stravovací návyky, zvyklosti i vaše přesvědčení ohledně stravy a vašeho těla. Společně nastavíme změny, které zařadíte do svého života.

  • STRAVOVACÍ PLÁN NA MÍRU

Stravovací plán na míru vám sestavím po 1. konzultaci dle vašich požadavků a priorit tak, aby byl funkční a vedl k vašemu cíli. V průběhu spolupráce je možné plán upravit.

Doporučím vám jednotlivá denní jídla složená ze základních přirozených potravin a vynechám vše, co vám nechutná. Nenabízím ani neprodávám doplňky stravy ani hubnoucí zázraky. je to velmi jednoduché – zaměříme se primárně na kvalitní plnohodnotnou stravu.

  • 3x MĚSÍČNÍ VÝZVA NA MÍRU

Měsíční výzvu vám stanovím vždy po konzultaci na základě vašich individuálních potřeb a cílů. Výzva slouží k tomu, abych vás na cestě za krásnější a štíhlejší postavou maximálně podpořila a také trochu vyvedla ze zóny komfortu.

  • PODPORA PŘES MESSENGER PO DOBU 3 MĚSÍCŮ

Není vám cokoliv jasného a nechcete čekat do další konzultace? V pořádku. Napište mi na messenger a já vám odpovím, jakmile to bude možné, nejpozději do 24 hodin.

 

Kolik za 3 měsíce zhubnete?

Samozřejmě vám nemohu a ani nechci slíbit žádné konkrétní číslo. Pokud budete spolupracovat a uděláte potřebné změny, výsledek se dostaví.

Poskytnu vám své rady, návody a postupy ze své pětileté praxe. Budu vaší oporou a pomohu vám hledat cestu tam, kde ji vy sami nevidíte. Samotná akce už je na vás…

Cítíte, že je to pro vás TO pravé? Moc ráda vám pomohu stát se štíhlejší ženou.

Cena za individuální 3 měsíční hubnoucí spolupráci je 15.000 Kč. Pojďte do akce a pošlete svá kila navíc do vesmíru 🙂

 

Chcete si něco upřesnit? Napište mi...

13 + 9 =