Milá ženo, chceš podnikat i žít v souladu se sebou?

Vydělávat krásný peníze, ale pracovat jen tolik hodin, kolik chceš ty?

Vnést balanc do všech oblastí tvého života a mít dostatek času na sebe, rodinu, podnikání a na všechno, co miluješ?

Vím, jak to udělat a naučím to i tebe, a to v programu

Balanc pro podnikatelky

Toužíš po prosperujícím podnikání, které tě baví a zároveň ti umožňuje mít čas na sebe, rodinu nebo cokoliv, co miluješ?

Chceš skloubit osobní a pracovní život, ale zatím to je u tebe stále hra kdo z koho?

Víš co, má milá? Nemusíš se rozhodovat buď  a nebo. Můžeš mít všechno. Fungující byznys, čas na sebe, na to, co miluješ. Můžeš podnikat ve flow a přitom být v souladu se svými životními hodnotami.

V mém programu Balanc pro podnikatelky ti ukážu, jak na to.  V souladu se sebou, samozřejmě…

Jsem Petra, podnikatelka, máma, manželka, žena. Jsem koučka a mentorka pro ženy se zaměřením na work-life balanc.

Mým hlavním darem je řád a harmonie a umím přirozeně vést ženy do souladu tak, aby podnikaly ve flow a zároveň u toho nepotlačovaly samy sebe.

Sama prací trávím zhruba 15 hodin týdně a ano, funguje to. Mně i mým klientkám. Dělám jen to, co mi dává smysl a díky tomu mám kromě podnikání dostatek času na sebe, svého malého syna, rodinu, domácnost i cestování…

Vím, jak to udělat, aby to fungovalo i tobě. Vím, jak se cítíš a co řešíš. Stejně tak vím, že spolu to zvládneme. 

Tímto procesem jsem totiž za poslední rok a půl úspěšně provedla mnoho žen ve spolupráci 1:1.

Vím, jak se vymotat z toho nekonečného kolotoče „celý den něco dělám a večer stejně nevidím výsledky“.

Mám dar podívat se komplexně na tvůj život a říct ti, jak danou situaci řešit. Tam, kde ty vidíš jen chaos a nepořádek já vnesu řád a harmonii.

Takže ať tě brzdí cokoliv a máš strach z čehokoliv, ukážu ti tvůj život tak, jak jsi ho ještě neviděla. Abysis totiž mohla stoupnout do své nové verze, musíš přestat opakovat ty staré vzorce, které už sama nevidíš a proto nevidíš cestu ven.

Ukážu ti, jak to může být jednoduchý a ty s tím hned začneš. Najednou ti vše dá smysl. Mám tu schopnost tě to naučit a jsem si toho vědoma.

Ty máš teď příležitost změnit svůj život jednou provždy. Udělej to.

Brána dvouměsíčního programu BALANC PRO PODNIKATELKY s mou osobní podporou je nyní otevřena. Naskočit můžeš klidně hned.

Vstup a zvyš své výdělky v podnikání, kterému budeš věnovat třeba 15 hodin týdně jako já. Ve flow, v souladu se sebou a všemi dalšími oblastmi života.

PROGRAM JE K DISPOZICI V KLASICKÉ A VIP VERZI. MŮŽEŠ SE TĚŠIT NA:

KLASICKÁ VERZE PROGRAMU:

1. Tematické materiály, videa

Čeká tě nálož materiálů k jednotlivým tématům.

   1. modul – ty, sebehodnota a práce s energií

   2. modul – podnikání a peníze

   3. modul – rodina, partnerství, priority

   Bonusy – jak pracovat se strachem a limitujícími přesvědčeními

2. Pracovní listy

Pojmenuješ si všechny klíčové věci, abys mohla frčet. Z pracovních listů se stane tvoje mapa na cestu, abyses už nikdy neztratila v tom, co pro sebe chceš.

3. Můj osobní příběh

Detailně s tebou posdílím, jak jsem se já dostala ze situace „podnikáním si vydělám jen pár tisícovek“ na úplně jiný level, kdy vydělávám vysoké desetitisíce a jdu dál. Protože je to možný pro nás všechny.

4. Podporující skupina na FB

Nebudeš v tom sama. Po celou dobu programu se mě můžeš ptát ve skupině. Budu odpovídat na tvé dotazy a točit videa na témata tvých otázek. Navíc uvidíš, co na své cestě řeší ostatní ženy, protože právě v tomto sdílení je obrovská síla.

15.000 Kč

(platbu je možné rozdělit do 2 splátek)

VIP VERZE PROGRAMU:

1. Tematické materiály, videa

Čeká tě nálož materiálů k jednotlivým tématům.

   1. modul – ty, sebehodnota a práce s energií

   2. modul – podnikání a peníze

   3. modul – rodina, partnerství, priority

   Bonusy – jak pracovat se strachem a limitujícími přesvědčeními

2. Pracovní listy

Pojmenuješ si všechny klíčové věci, abys mohla frčet. Z pracovních listů se stane tvoje mapa na cestu, abyses už nikdy neztratila v tom, co pro sebe chceš.

3. Můj osobní příběh

Detailně s tebou posdílím, jak jsem se já dostala ze situace „podnikáním si vydělám jen pár tisícovek“ na úplně jiný level, kdy vydělávám vysoké desetitisíce a jdu dál. Protože je to možný pro nás všechny.

4. Podporující skupina na FB

Nebudeš v tom sama. Po celou dobu programu se mě můžeš ptát ve skupině. Budu odpovídat na dotazy a točit videa na témata vašich otázek. Navíc uvidíš, co na své cestě řeší ostatní ženy, protože právě v tomto sdílení je obrovská síla.

5. 3 x 60 minut individuální konzultace

Budu se ti osobně věnovat na konzultacích. Podpořím tě přesně v tom tématu, které budeš potřebovat řešit a co potřebuješ rozklíčovat.

6. Moje neomezená podpora

Nejvíc aha momentů se děje mezi setkáními. Budu ti k dispozici po celou dobu programu. Přes textovky a hlasovky spolu pořešíme, co zrovna budeš potřebovat tak, aby jsi se nezasekla na místě. 

35.000 Kč

(platbu je možné rozdělit do 3 splátek)

ZPĚTNÉ VAZBY OD ŽEN Z 1. KOLA PROGRAMU:

DOPLŇUJÍCÍ ORGANIZAČNÍ INFO:

Program je přehledně organizovaný ve členské sekci u mě na webu. Každá klientka dostane své přihlašovací údaje do členské sekce.

Přístup do členské sekce i podpůrné FB skupiny dostaneš po zaplacení kurzu nebo 1. splátky e-mailem. Přístup do členské sekce ti zůstane i po kurzu a budou ti k dispozici veškeré další aktualizace a doplnění.

Pokud tě to láká, pojď do akce teď hned. Přestaň váhat, čekat. Odkládání na až pak je odkládání na nikdy. Život se děje teď.

Přestaň se už konečně stresovat otázkami podnikání nebo rodina, podnikání nebo zdraví, podnikání nebo čas na sebe… Vnes balanc do svého osobního i pracovního života a ukotvi si ho. Bez kompromisů.

Tohle je tvá příležitost. Energetická vstupenka k vyšším výdělkům a zároveň souladu se sebou…

Máš k programu dotaz? Napiš mi.

12 + 8 =

Chceš vstoupit do VIP verze, ale váháš, zda je to pro tebe to pravé? Zarezervuj si se mnou 20minutový call, kde ti zodpovím tvé dotazy. Napiš si o něj na e-mail info@petramatysova.cz nebo zprávou do directu přes IG.