Všem svým klientkám moc děkuji za důvěru, kterou vložily do vzájemné spolupráce.

Vaše zpětná vazba mě nesmírně těší a jsem šťastná, že má naše společná práce opravdový smysl a výsledky, které vidíte i cítíte ♥

INDIVIDUÁLNÍ SPOLUPRÁCE – slova mých klientek

Milá Petro, moc děkuji za naši spolupráci.

Ačkoliv jsem se moc těšila na Vánoce, klid a pohodu, dcera nečekaně na Štedrý den onemocněla. Mé plány se začaly pomalu rozpadat a já lítala kolem ní, místo odpočinku.

Nicméně díky Tvémi úžasnému vedení, spoustě aha momentů a nadhledu jsem se přestala po pár hodinách hroutit a přehodnotila situaci s tím, že OK, tak budeme odpočívat, koukat se na pohádky, číst.

Taky mi bylo nápomocno plánování, které jsme společně řešily, a tak jsem si opravdu den naplánovala tak, aby mě to bavilo a stihla jsem si i číst a koukat na tv.

Včera jsem měla dokonce chuť třídit oblečení po dceři, což byl můj plán už hodně dlouho a popravdě mi to udělalo velkou radost a co více, bavilo mě to 🙂

Díky ještě jednou za Tvá slova, která dávají smysl. Jsi skvělá.

Katka, účetní

Koučka Petra Matysová mě během 4 koučovacích hodin hezky rozebrala (a zase složila) 🙂

Začala jsem rodinou v souvislosti s prací a způsobem, jakým doma (ale vlastně i sama se sebou) komunikuju svoje (pracovní) potřeby. Naťukly jsme vztah s manželem i dětmi tak, aby moje potřeba vztahové harmonie nebyla brzdou jak v té komunikci, tak celkově v mém životě. Nakonec jsme spolu probraly moji obavu z pracovní konkurence i mé nastavení mysli na hojnost a možnosti.

Skvěle a užitečně strávený čas, ze kterého si nesu spoustu tipů a dobrý pocit. Děkuju!

Eva Křivánková, průvodkyně žen, Pramen života ženy, https://pramenzivotazeny.cz/

Rezervovala jsem si u Petry termíny po dvou týdnech a vždy to byla docela veliká smršť událostí, co se mezi sezeními stala.

Velmi oceňuji zápis z každého sezení. I když jsem si dělala poznámky, tak mi Petřin pohled ukázal spoustu AHA! momentů, kdy jsem se málem klepla do čela, že mě to nenapadlo dřív…

Petra je milá a sympatická žena a spolupráci s ní vřele doporučuji 🙂 Největším přínosem pro mě bylo prozření, že si nemusím zbytečně přidělávat práci, ale naopak si to zjednodušit. Zaměřit se na to, co je pro mě důležité a omezit to, co mi čas žere a je mi k ničemu.

Taky jsem pocítila, že při tvojí podpoře jsem nějak přestala mít strach jít ven s tím, co umím. Hlavně jsem po konzultaci cítila obrovskou energii a pocit, že všechno dokážu 🙂 To mi bylo asi největším přínosem.

Bylo fajn znát tvůj pohled na věc a zamyslet se nad tím. A jak jsem říkala na konci poslední hodiny. Moc ráda si tě nechám. Pracuji na tom, abychom se mohly zase vídat na konzultacích 🙂 Díky!

Michaela Embacherová, autorka projektu ReMyšl, Upcyklujme s lehkostí

Když si myslíte, že nepotřebujete kouče, tak ho potřebujete o to víc. Když si myslíte, že nebudete mít co řešit – tak o to víc budete překvapení na konci setkání. Petru jsem si vybrala, protože se mnou souznil její příběh a řešila jsem podobné věci, jako si ona již vyřešila. Za 4 sezení jsme se dotkly nejdůležitějších problémů mého života. Bylo to super.

4 sezení – 4 AHA momenty. Pokaždé přišlo uvědomění a pokaždé bylo velké – a bez kouče bych na něj určitě nepřišla, nikdy bych ve svých úvahách nešla tak moc hluboko.

Petra je velmi příjemná a umí z vás vydolovat zajímavé věci. Když už nevíte kudy, podá vám pomocnou ruku. Koučink byl pro mě velmi přínosný a rozhodně Petru doporučuji. Díky, Peti.

Hana Machů, online a offline marketingová asistentka a copyeditorka, http://www.hanamachu.cz/

Na Petřině nabídce mne zaujalo, že šlo o 4 setkání, líbí se mi, že se dá na tématu pracovat víc. Chtěla jsem si prozkoumat oblast sebevědomí a sebehodnoty, kde jsme taky začaly a skončily. Mezitím jsme se bavily i o mateřství a hlavně jak si v tom najít čas pro sebe.

Odnesla jsem si ze série několik tipů, které jsem rovnou uvedla do praxe. U sebevědomí jsem si také uvědomila, že je rozdíl mezi chybějícím sebevědomím a strachem z nezkoušeného a neznámého, a že to je v podstatě v pořádku 🙂

Hodiny s Petrou se pohybují na pomezí koučování a konzultací, sdílela se mnou konkrétní rady a její vlastní vyzkoušené tipy. Všechny příjemně a rychle plynuly, bylo to jako povídání s kamarádkou, která má o vás zájem a chce pomoc.

A ještě chci speciálně poděkovat za to, že se přizpůsobila mým časovým možnostem – podařilo se nám sladit čas s celkem třemi ročními dětmi 🙂

Zuzana Švagrová, manažerský mentoring a delegování, https://zuzanasvagrova.cz/

Absolvovala jsem sérii konzultací s Petrou, její síla a přínos spočívá v hledání hamonie, plánování, strukturování… Během dvou měsíců jsem s její pomocí našla ideální variantu, jakou formu by měl mít můj kurz matematiky pro maturanty. Pomohla mi navrhnout systém, jak fungovat, když mám dva projekty a děti na domácím vzdělávání. A nedovolila mi uhnout z cesty – měla jsem k tomu občas tendence 🙂

Ještě musím zmínit, že rozhovory byly vždycky příjemné a milé. Díky, Peťo 🙂 

Lenka Krmelová, učitelka matematiky a finančního plánování pro podnikatelky

Na Peťu jsem narazila vlastně náhodou a velice mě zaujala její nabídka, a to konkrétně, že se soustředí ve své koučovací praxi na rovnováhu mezi soukromým a pracovním životem.

Když jsem si přečetla, že jejími dary jsou smysl pro řád, harmonii a strukturu, byla to pro mě jasná volba, protože tohle zrovna jsou dovednosti, které mi zoufale nejdou. Věděla jsem, že setkávání pro mě bude mít určitý přínos a opravdu, byla to trefa do černého a předčila má očekávání.

Pokud se také potřebujete ukotvit a najít cestu ze své nekončící práce v různých oblastech, určitě také budete nadšené, jako já 🙂 Peťa dokáže nahlédnout na situaci druhých nezúčastněným okem a nasměrovat, kde by se dalo přidat.

Poradí, jak se vyznat v prioritách a určit si to nejdůležitější a nakonec vám ještě zbyde i trocha času pro sebe. Velmi doporučuji. 

Jana Mrkvičková, laktační poradkyně, lektorka nošení děti a majitelka e-shopu https://www.plenecky.cz/

Petru jsem si vybrala víceméně na první dojem a nelitovala jsem, protože tak, jak na mě působila na sítích a webu se nelišilo od osobní konzultace 🙂 Konečně jsem mohla s někým konkrétně probrat své online podnikání a cítit se u toho úplně v pohodě a uvolněně.

Za poměrně krátkou dobu jsem díky podpoře Petry zkusila otevřít placený klub, o kterém jsem přemýšlela už delší dobu. Po této zkušenosti jsem si jistá, že mít koučku v online podnikání dokáže spoustu věcí urychlit.

Díky Peti za Tvou zpětnou vazbu i za to, že jsem si díky našim sezením dovolila navýšit cenu u svého online kurzu 🙂 

Tereza Osvaldová, koučka zdravého pohybu, https://fitpohyb.cz/

Spolupráci s Petrou vřele doporučuji. Má úžasný dar harmonie a řádu, který naplno využívala během všech společných online setkání, kdy mi pomohla protřídit myšlenky a z množství nápadů se soustředit na ty podstatné.

Na každém setkání jsme se věnovaly jinému tématu (od strachu být vidět, k tvorbě, sebelásce a odpočinku), abych si na posledním setkání uvědomila, jak všechny vzájemně souvisí.

Díky prožitku některých doporučených technik jsem si vybrala ty, které mi vyhovují a díky tomu fungují – našla jsem si to svoje – jedním slovem harmonie. A tu můžu mnohem více vnést i do svých obrazů. Děkuji a všem doporučuji.

Hana Vicherková, designérka a tvůrkyně květinových koláží, https://hanavichi.cz/

ONLINE KURZY – slova mých klientek