On-line kurz Hubneme a milujeme své tělo

(od ledna 2021 v novém kabátku a s novým názvem Krásné a zdravé tělo s lehkostí a radostí)

Ahoj Peti,

moc Ti za vše děkuji, za kurz, za podporu, porozumění a inspiraci. Kurz jsem si moc užila a každý den se ráda zamýšlela nad daným tématem. Odnesla jsem si mnohé, posílila sve sebevědomí, zlepšila svůj vztah k jídlu, resp. pochopila jsem v čem vše vězí.

Vánoční přípravy jsem si snad poprvé užila v poklidu. A to navíc řešíme stavbu. Dárky zabalené, cukroví napečeno… Při mytí oken jsem si vzpomněla na Tvé mytí a řekla si, proč to vlastně dělám? Protože chci. A tak proč si to neudělat příjemné… Pustila jsem si svou oblíbenou hudbu a zpívala si u toho. Až to i můj 4letý syn pojal jako zábavu. Vzal si hadru a myl parapety. To bylo pěvecké duo 😀

22. máme s manželem odpoledne pro sebe, předvánoční relax v podobě sauny, večeře a kina. 23. mám předvánoční fitbox dvouhodinovku. Prostě pohoda. Pohoda se vším. A tak to má být 🙂 Moc Ti za vše děkuji. Já si ten kurz určitě projdu min. ještě jednou.

Měj se moc krásně, přeji Ti pohodové Vánoce plné lásky, radosti a zdraví a do nového roku ať se Ti splní Tvé sny 🙂

Verča

Petro,

když jsem do kurzu vstupovala, vůbec mě nenapadlo, co vše pro mě uděláš.

Je pravda, že nejsem úplně vzorná a neplním vše na 100, ale přesto mám pocit, že mě to posouvá dál. Jídelníček dodržuji spíš jaksi intuitivně. Nevařím si obědy na každý den, ale v práci se snažím vybírat z nabídky lehčí jídla. Večeře a víkendy se snažím dělat podle jídelníčku a upravuji to tak, aby to jedla i rodina. Díky tomu se mi zatím podařilo zhubnout 2kg, ale i s tím jsem velmi spokojená.

Co je ale pro mě obrovským přínosem a co jsem si na začátku vůbec neuvědomovala je práce na sobě samé.

Vždy se těším na každodenní informace, které jsou pro mě obrovskou vzpruhou. Někdy mě až zaráží, jak moc se v nich vidím.

Moc děkuji za to, že mi tvůj kurz přišel do cesty a už teď vím, že mi hrozně pomáháš v tom poznat sama sebe.

Jitka

MOC, MOC, MOC DĚKUJI za všechny úkoly, maily a pokyny. Ani netušíš, jak moc mi tím pomáháš řešit mé vnitřní problémy a potřeby. Jedna kamarádka, která ví, co s tebou zažívám přiznala, že mi to vážně pomáhá a hrozně mi fandí. Takže ještě jednou moc děkuju!!!

Šárka

Ahoj Peti,

chci ti poděkovat, nikdy by mě nenapadlo, jak všechno souvisí se vším! A vždy, když si od tebe přečtu „denní noviny“ (tak jak říká můj muž, že to čtu místo denních novin :-D, tak si řeknu, a jo, vždyť má pravdu, úplně se v tom vidím!

Dodala jsi mi spoustu odvahy a donutila mě nad hodně věcmi přemýšlet. To jsem od toho kurzu vůbec nečekala.

Ačkoliv teď mám hektické období, tak vždy si najdu chvilku na čtení tvých denních novin.

Lucka

Ahoj Petro,

v první řadě bych ti ráda poděkovala za příjemně strávených 12 týdnů. Bylo bezva naučit se dívat se na sebe, ale i na okolní svět, jinýma očima. Ráda bych ti také popřála krásné Vánoce a spoustu splněných přání a životních úspěchů nejen v dalším roce. No a závěrem e-mailu tedy slíbená recenze: 

„Myslím, že Petřin kurz je určen především ženám, které potřebují budovat svůj vztah samy k sobě od základu. Se sestaveným jídelníčkem se dá krásně pracovat a neexistuje, že by člověk měl přes den hlad a trávil hodiny přípravou jídla. Tím, že nás Petra od prvních dnů učila sebelásce, jsem si uvědomila, že pokud se nebudu mít ráda, je jedno kolik budu vážit, protože nikdy nebudu spokojená. Naučila jsem si každý den najít chvilku sama pro sebe a povznést se nad malichernosti. Takže i přesto, že  se nadbytečných kil zbavuji, nevážím se a nechci s tím ani začínat, mám se ráda už teď a pokud budu hubnout dál, bude to pro mě jen bonus. Petře patří velký dík a spíše než výživovou poradkyní bych jí nazvala spřízněnou duší. Její kurz mě donutil zastavit se v každodenním stresu, přemýšlet a přehodnotit svoje priority.“

Hanka

Ahoj Peti,

moc děkuji za tvá slova a rady. Jsi pro mě velkou motivací, nejen v hubnutí, ale také v organizaci svého života, uvědomění si priorit… Dnes jsem cvičila, zdravě posvačila a posnídala, ve svém úkolu dne mám napsané „zdravé stravování, cvičení“, a možná nákupy ve městě nějakého pěkného oblečení, které jsem si naposledy koupila x měsíců zpět… neměla jsem na sebe čas.

Na státní svátek jsem vyškrtla to, že budu pracovat, že se přizpůsobím lidem, když je ten svátek… Naplánovala jsem si výlet s přítelem a naším novým pejskem.

Děkuji… Už teď vím, jak mi kurz u tebe dá hodně uvědomnění. A neberu to jen jako kurz o hubnutí. 

Krásný den.

Simona

Milá Petro,

je velký rozdíl o věcech číst nebo je skutečně dělat, ale to tobě psát nemusím 🙂

Dneska jsem neodolala a otevřela i dopis na zítra. Je moc hezky napsaný a jsou v něm názory, které sdílím. O perfekcionismu jsem toho zatím moc nečetla a myslím, že tvoje rady mohou pomoci mnoha ženám. Některé věci jsou najednou jasnější. Dříve v tomto týdnu jsi mě zasáhla dopisem o kritice a nevyžádaných radách. Je to jedna z věcí, která se mě týká 🙂

Renča

Drahá Petruško,

mám hodně důvodů, proč Tě takto oslovuji. Byla jsi mi doslova seslaná z nebe! Díky, že jsem si díky Tobě uvědomila spoustu důležitých věcí.

Po přečtení manuálu jsem hodně přemýšlela. Zklidnila jsem se, meditovala a už vím, i díky Tobě, co vlastně chci. Už to není být štíhlá. Kdo to po mně chce? Nikdo. Jen já. Ptala jsem se manžela, co si myslí, že na mně mají lidi rádi. Odpověděl, že jsem veselá, srdečná, bezprostřední. A on že na mě má rád všechno, to, jaký jsem člověk.

Díky za tvoje slova. Jsi moudrá žena a víš, o čem je život. Jsem za Tebe ráda.

Zdenka

 

Individuální konzultace

Koučka Petra Matysová mě během 4 koučovacích hodin hezky rozebrala (a zase složila) 🙂
Začala jsem rodinou v souvislosti s prací a způsobem, jakým doma (ale i vlastně sama se sebou) komunikuju svoje (pracovní) potřeby.
Naťukly jsme vztah s manželem i dětmi tak, aby moje potřeba vztahové harmonie nebyla brzdou jak v té komunikaci, tak celkově v mém životě.
Nakonec jsme spolu probraly moji obavu z pracovní konkurence i mé nastavení mysli na hojnost a možnosti.
Skvěle a užitečně strávený čas, ze kterého si nesu spoustu tipů a dobrý pocit. Děkuju 💕

 

Eva Křivánková, průvodkyně žen, Pramen života ženy

Koučování s Petrou bylo něco jiného, než jsem před tím zažila. Rezervovala jsem si termíny po dvou týdnech a vždy to byla docela veliká smršť událostí, co se mezi sezeními stala. Petra trpělivě poslouchala a pozorovala moje rozhazovaní rukama a koulení očima. Když jsem se začala dostávat mimo, vrátila mě zpátky, abychom neztrácely čas. Celkově to byly příjemně strávené hodiny. Velmi oceňuji zápis z každého sezení. I když jsem si dělala poznámky, tak mi Petřin pohled ukázal spoustu AHA! momentů, kdy jsem se málem klepla do čela, že mě to nenapadlo dřív… Petra je milá a sympatická žena a spolupráci s ní vřele doporučuji 🙂

Největším přínosem pro mě bylo prozření, že si nemusím zbytečně přidělávat práci, ale naopak si to zjednodušit. Zaměřit se na to, co je pro mě důležité a omezit to, co mi čas žere a je mi k ničemu. Taky jsem pocítila, že při tvojí podpoře jsem nějak přestala mít strach jít ven s tím, co umím. Hlavně jsem po konzultaci cítila obrovskou energii a pocit, že všechno dokážu 🙂 To mi bylo asi největším přínosem.

Bylo fajn znát tvůj pohled na věc a zamyslet se nad tím. A jak jsem říkala na konci poslední hodiny. Moc ráda si tě nechám. Pracuji na tom, abychom se mohly zase vídat na konzultacích 🙂

Díky!

Michaela Embacherová, autorka projektu ReMyšl, Upcyklujme s lehkostí

Když si myslíte, že nepotřebujete kouče, tak ho potřebujete o to víc. Když si myslíte, že nebudete mít co řešit – tak o to víc budete překvapení na konci setkání.

Petru jsem si vybrala, protože se mnou souznil její příběh a řešila jsem podobné věci, jako si ona již vyřešila. Za 4 sezení jsme se dotkly nejdůležitějších problémů mého života. Bylo to super. 4 sezení – 4 AHA momenty. Pokaždé přišlo to uvědomění až úplně na konci setkání. Pokaždé bylo velké – a bez kouče bych na něj určitě nepřišla, nikdy bych ve svých úvahách nešla tak moc hluboko. A největší uvědomění přišlo po 4. sezení, tedy nakonec.

Petra je velmi příjemná a umí z vás vydolovat zajímavé věci. Když už nevíte kudy, podá vám pomocnou ruku. Koučink byl pro mě velmi přínosný a rozhodně Petru doporučuji. Díky, Peti.

Hana Machů

Na Petřině nabídce mne zaujalo, že šlo o 4 setkání, líbí se mi, že se dá na tématu pracovat víc. Chtěla jsem si prozkoumat oblast sebevědomí a sebehodnoty, kde jsme taky začaly a skončily. Mezitím jsme se bavily i o mateřství a hlavně jak si v tom najít čas pro sebe.

Odnesla jsem si ze série několik tipů, které jsem rovnou uvedla do praxe. U sebevědomí jsem si také uvědomila, že je rozdíl mezi chybějícím sebevědomím a strachem z nezkoušeného a neznámého , a že to je v podstatě v pořádku 🙂

Hodiny s Petrou se pohybují na pomezí koučování a konzultací, sdílela se mnou konkrétní rady a její vlastní vyzkoušené tipy. Všechny příjemně a rychle plynuly, bylo to jako povídání s kamarádkou, která má o vás zájem a chce pomoc. A ještě chci speciálně poděkovat za to, že se přizpůsobila mým časovým možnostem – podařilo se nám sladit čas s celkem třemi ročními dětmi 🙂

Zuzana Švagrová