POSKYTUJI INTUITIVNÍ A STRATEGICKÉ KONZULTACE

PRO CÍLEVĚDOMÉ ŽENY

 

 

Proč spolupracovat právě se mnou?

Vytvářím strategie pro ženy, zjednodušuji jim život, šetřím jejich čas a vytvářím prostor pro jejich růst, prosperitu a autenticitu. Umím definovat vaše nastavení mysli a díky tomu vám poskytnout skvělá řešení na míru.

Při konzultaci využívám kombinaci koučovacích metod, mého vhledu a dalších technik vždy podle individuální potřeby klientky. Dochází k transformaci vaší osobnosti a tím i ke změně vašeho myšlení.

Konzultace vás posune rychleji k vašemu cíli, umožní vám vidět vaši situaci z jiné, nové perspektivy. Zjistíte, co můžete udělat proto, abyste dosáhla svého cíle s radostí a lehkostí.

V roce 2017/2018 jsem absolvovala koučovací výcvik a potřebnou praxi. Koučování je úžasná metoda, která vám může změnit život – jste-li na to připraveny.

Při své práci dbám také na udržení „work life balance“ a jde mi o to, aby všechny oblasti života, jak pracovní, tak osobní byly v souladu.

 

Jak konzultace probíhá a s kým spolupracuji?

Setkáváme se většinou 1x týdně v předem domluvený čas. Rozhovor probíhá online (přes skype, messenger, telefon – podle přání klientky). Po celou dobu jsem vaší podporou, motivací a průvodkyní, ale i strategickou partnerkou, který vidí vaši situaci z nadhledu a dokáže vám ukázat to, co aktuálně nejste schopni vidět.

Spolupracuji pouze se ženami. Koučuji a konzultuji ambiciózní a cílevědomé ženy, které chtějí zlepšit kvalitu svého života, které se chtějí posunout a jsou ochotné na sobě pracovat.

Téma konzultace je v režii klientky. Důležité je mít cíl, vědět, čeho chcete dosáhnout. Je na vás, zda aktuálně chcete řešit svůj vztah sama se sebou, nespokojenost v zaměstnání, podnikatelské výzvy nebo cokoliv jiného. Podíváme se do vašeho nitra a budeme hledat cesty a způsoby, jak vašeho cíle dosáhnout.

 

Kolik je potřeba do spolupráce se mnou investovat?

  • Jednorázová spolupráce (60 minut) – 1.500 Kč
  • Měsíční spolupráce (4 x 60 minut) – 4.500 Kč
  • Čtvrtletní spolupráce (12 x 60 minut) – 12.000 Kč

 

Pro rezervaci termínu mě prosím kontaktujte e-mailem nebo pomocí formuláře níže.

 

Máte dotaz? Napište mi...

6 + 3 =