Povedu tě  do souladu se sebou.

Čas na sebe, rodinu, domácnost i seberealizaci bude tvým novým standardem.

Ahoj, jsem Petra, koučka a mentorka pro ženy se zaměřením na work-life balanc (s přesahem do sebelásky a výživy).

Kromě mnoha let praxe mám obrovskou vášeň pro to, co dělám.

Mám dar podívat se kompletně na tvůj život, nezaujatě ti říct, jaká je tvá situace z nadhledu a hlavně, jak ji řešit.

Do komplexních věcí, kde ostatní vidí jen chaos a nepořádek já dokážu vnést řád a harmonii.

Takže ať tě brzdí cokoliv a máš strach, ukážu ti tvůj život tak, jak jsi ho ještě nikdy neviděla.

A ukážu ti, jak ho změnit tak, abys byla spokojená.

Abysis totiž mohla stoupnout do své nové, vysněné verze a žila to, po čem toužíš, musíš přestat opakovat ty staré vzorce, které už ani sama nevidíš. To proto nevíš, jak z toho ven…

Ukážu ti, jak to může být jednoduchý!

Mám schopnost naučit tě žít v souladu se sebou, mít čas na všechno, co miluješ a jsem si toho vědoma.

Ty máš příležitost toho využít a změnit svůj život jednou provždy. Chceš? Tak si pro to pojď…

JSEM TU PRO TEBE, POKUD CHCEŠ:

Zjednodušit svůj život. Najít a odstranit staré, nefunkční, prostě vše, co tě táhne dolů a brání ti žít tvé sny v realitě.

Zlepšit svůj vztah sama k sobě, svému tělu, přirozeně upravit stravu bez diet, zdravě zhubnout.

Mít čas na sebe, rodinu, domácnost, práci, jednoduše na všechno, co miluješ. Bez kompromisů.

Odstranit ze svého života chaos a nastavit si řád a harmonii tak, aby to fungovalo a vyhovovalo tobě.

Zefektivnit svůj byznys, pracovat méně času za více peněz. Podnikání přizpůsobíme tvému osobnímu životu, ne naopak.

Přestat dělat „všechno pro všechny“ a dělat jen to důležité, to, co ti přinese výsledky a radost.

Umět dát sama sebe na první místo bez výčitek a strachu, co na to ostatní. Uvěříš, že můžeš a že si to zasloužíš.

Vnést do svého osobního i pracovního života radost, lehkost a balanc, umět to skvěle skloubit.

Ať už toužíš po jednom nebo po všech z výše zmíněných bodů, je to naprosto reálné a dostupné i pro tebe.

To, že sama zatím nevíš jak neznamená, že to nejde. Jde to! Sama jsem tímto procesem úspěšně provedla za poslední rok a půl desítky žen.

Vím, jak na to a naučím to i tebe.

CO TĚ PŘI SPOLUPRÁCI SE MNOU ČEKÁ?

2 měsíce se ti budu velmi intenzivně věnovat. Po celou dobu tu jsem pro tebe. Povedu tě k tvému cíli, pomůžu ti překonat překážky, ukážu ti kudy kam, když se zasekneš. Nenechám tě to vzdát. Krok za krokem si s mojí podporou a mým vedením půjdeš pro to, co skutečně chceš.

Jsem zastánkyní jednoduchých, praktických a zároveň velmi efektivních kroků a přesně takto naši spolupráci povedu.

Konkrétně se můžeš těšit na:

4x60 minut online setkání formou koučinku a mentoringu. 

Zjistíme, co ti stojí v cestě. Vymyslíme pro tebe jednotlivé kroky, které hned začneš dělat.

Neomezená podpora – textové zprávy, hlasovky – jsem ti k dispozici po celou dobu spolupráce. 

Pomohu, poradím, podpořím tak, jak budeš potřebovat. 

Akční plán – písemný zápis z každé konzultace s jednoduchým návrhem změn a akcí na následující 2 týdny.

Jasně a přehledně vypíchnu důležité body vedoucí k cíli.

Po celou dobu spolupráce máš mé kompletní know how z oblasti work-life balance.

Předám ti vše, co budeš potřebovat – písemně, formou audia nebo videa.

CO ŘÍKAJÍ NA SPOLUPRÁCI SE MNOU MÉ KLIENTKY?

Milá Petro, moc děkuji za naši spolupráci.

Ačkoliv jsem se moc těšila na Vánoce, klid a pohodu, dcera nečekaně na Štedrý den onemocněla. Mé plány se začaly pomalu rozpadat a já lítala kolem ní, místo odpočinku.

Nicméně díky Tvémi úžasnému vedení, spoustě aha momentů a nadhledu jsem se přestala po pár hodinách hroutit a přehodnotila situaci s tím, že OK, tak budeme odpočívat, koukat se na pohádky, číst.

Taky mi bylo nápamocno plánování, které jsme společně řešily, a tak jsem si opravdu den naplánovala tak, aby mě to bavilo a stihla jsem si i číst a koukat na tv.

Včera jsem měla dokonce chuť třídit oblečení po dceři, což byl můj plán už hodně dlouho a popravdě mi to udělalo velkou radost a co více, bavilo mě to 🙂

Díky ještě jednou za Tvá slova, která dávají smysl. Jsi skvělá.

Katka, účetní

Rezervovala jsem si u Petry termíny po dvou týdnech a vždy to byla docela veliká smršť událostí, co se mezi sezeními stala.

Velmi oceňuji zápis z každého sezení. I když jsem si dělala poznámky, tak mi Petřin pohled ukázal spoustu AHA! momentů, kdy jsem se málem klepla do čela, že mě to nenapadlo dřív…

Petra je milá a sympatická žena a spolupráci s ní vřele doporučuji 🙂 Největším přínosem pro mě bylo prozření, že si nemusím zbytečně přidělávat práci, ale naopak si to zjednodušit. Zaměřit se na to, co je pro mě důležité a omezit to, co mi čas žere a je mi k ničemu.

Taky jsem pocítila, že při tvojí podpoře jsem nějak přestala mít strach jít ven s tím, co umím. Hlavně jsem po konzultaci cítila obrovskou energii a pocit, že všechno dokážu 🙂 To mi bylo asi největším přínosem.

Bylo fajn znát tvůj pohled na věc a zamyslet se nad tím. A jak jsem říkala na konci poslední hodiny. Moc ráda si tě nechám. Pracuji na tom, abychom se mohly zase vídat na konzultacích 🙂 Díky!

Michaela Embacherová, autorka projektu ReMyšl, Upcyklujme s lehkostí

Na Petřině nabídce mne zaujalo, že šlo o 4 setkání, líbí se mi, že se dá na tématu pracovat víc. Chtěla jsem si prozkoumat oblast sebevědomí a sebehodnoty, kde jsme taky začaly a skončily. Mezitím jsme se bavily i o mateřství a hlavně jak si v tom najít čas pro sebe.

Odnesla jsem si ze série několik tipů, které jsem rovnou uvedla do praxe. U sebevědomí jsem si také uvědomila, že je rozdíl mezi chybějícím sebevědomím a strachem z nezkoušeného a neznámého, a že to je v podstatě v pořádku 🙂

Hodiny s Petrou se pohybují na pomezí koučování a konzultací, sdílela se mnou konkrétní rady a její vlastní vyzkoušené tipy. Všechny příjemně a rychle plynuly, bylo to jako povídání s kamarádkou, která má o vás zájem a chce pomoc.

A ještě chci speciálně poděkovat za to, že se přizpůsobila mým časovým možnostem – podařilo se nám sladit čas s celkem třemi ročními dětmi 🙂

Zuzana Švagrová, manažerský mentoring a delegování, https://zuzanasvagrova.cz/

Na Peťu jsem narazila vlastně náhodou a velice mě zaujala její nabídka, a to konkrétně, že se soustředí ve své koučovací praxi na rovnováhu mezi soukromým a pracovním životem.

Když jsem si přečetla, že jejími dary jsou smysl pro řád, harmonii a strukturu, byla to pro mě jasná volba, protože tohle zrovna jsou dovednosti, které mi zoufale nejdou. Věděla jsem, že setkávání pro mě bude mít určitý přínos a opravdu, byla to trefa do černého a předčila má očekávání.

Pokud se také potřebujete ukotvit a najít cestu ze své nekončící práce v různých oblastech, určitě také budete nadšené, jako já 🙂 Peťa dokáže nahlédnout na situaci druhých nezúčastněným okem a nasměrovat, kde by se dalo přidat.

Poradí, jak se vyznat v prioritách a určit si to nejdůležitější a nakonec vám ještě zbyde i trocha času pro sebe. Velmi doporučuji. 

Jana Mrkvičková, laktační poradkyně, lektorka nošení děti a majitelka e-shopu https://www.plenecky.cz/

Absolvovala jsem sérii konzultací s Petrou, její síla a přínos spočívá v hledání hamonie, plánování, strukturování… Během dvou měsíců jsem s její pomocí našla ideální variantu, jakou formu by měl mít můj kurz matematiky pro maturanty. Pomohla mi navrhnout systém, jak fungovat, když mám dva projekty a děti na domácím vzdělávání. A nedovolila mi uhnout z cesty – měla jsem k tomu občas tendence 🙂

Ještě musím zmínit, že rozhovory byly vždycky příjemné a milé. Díky, Peťo 🙂 

Lenka Krmelová, učitelka matematiky a finančního plánování pro podnikatelky

Petru jsem si vybrala víceméně na první dojem a nelitovala jsem, protože tak, jak na mě působila na sítích a webu se nelišilo od osobní konzultace 🙂 Konečně jsem mohla s někým konkrétně probrat své online podnikání a cítit se u toho úplně v pohodě a uvolněně.

Za poměrně krátkou dobu jsem díky podpoře Petry zkusila otevřít placený klub, o kterém jsem přemýšlela už delší dobu. Po této zkušenosti jsem si jistá, že mít koučku v online podnikání dokáže spoustu věcí urychlit.

Díky Peti za Tvou zpětnou vazbu i za to, že jsem si díky našim sezením dovolila navýšit cenu u svého online kurzu 🙂 

Tereza Osvaldová, koučka zdravého pohybu, https://fitpohyb.cz/

Spolupráci s Petrou vřele doporučuji. Má úžasný dar harmonie a řádu, který naplno využívala během všech společných online setkání, kdy mi pomohla protřídit myšlenky a z množství nápadů se soustředit na ty podstatné.

Na každém setkání jsme se věnovaly jinému tématu (od strachu být vidět, k tvorbě, sebelásce a odpočinku), abych si na posledním setkání uvědomila, jak všechny vzájemně souvisí.

Díky prožitku některých doporučených technik jsem si vybrala ty, které mi vyhovují a díky tomu fungují – našla jsem si to svoje – jedním slovem harmonie. A tu můžu mnohem více vnést i do svých obrazů. Děkuji a všem doporučuji.

Hana Vicherková, designérka a tvůrkyně květinových koláží, https://hanavichi.cz/

Ne, nebude to zadarmo ani bez práce. Upřímně, budeš muset investovat svůj čas, energii i peníze. Budeš muset být ochotná vzdát se starých limitujících přesvědčení a začít některý věci dělat jinak…

Ale když to uděláš, brzy budeš žít ten život, o kterým si zatím skoro nedovoluješ ani snít.

Přestaň se točit v začarovaným kruhu chaosu a povinností, který nikam nevedou a pojď si s mou pomocí a podporou pro to, co si zasloužíš. Pro to nejlepší!

ZVU TĚ DO OSOBNÍ SPOLUPRÁCE A DO AKCE.

Cena za individuální dvouměsíční spolupráci je 20.000 Kč. Platbu je možné rozložit do 2 splátek.

Máš dotaz? Napiš mi.

10 + 14 =