POVEDU TĚ DO TOTÁLNÍHO SOULADU SAMA SE SEBOU. ČAS NA SEBE, RODINU, DOMÁCNOST I SEBEREALIZACI BUDE TVÝM NOVÝM STANDARDEM ♥

CO TI NAŠE SPOLUPRÁCE PŘINESE?

♥ Sladíme tvůj čas na sebe, rodinu, domácnost i seberealizaci nebo na vše, co chceš 

♥ Přestaneš dělat „všechno pro všechny“, budeš dělat to, co ti přinese výsledky a radost 

♥ Začneš dávat sama sebe na první místo, protože pochopíš, že ty jsi zdroj všeho 

♥ Půjdeme do hloubky přesně v té oblasti, kterou potřebuješ řešit nejvíce 

CO TĚ PŘI SPOLUPRÁCI SE MNOU ČEKÁ?

60 minut online setkání formou koučinku a mentoringu 2 x měsíčně. 

Probereme to, co zrovna potřebuješ řešit. Vymyslíme pro tebe jednotlivé kroky, které hned začneš dělat.

Akční plán – písemný zápis z každé konzultace s jednoduchým návrhem změn a akcí na následující 2 týdny.

Stručně, jasně, přehledně vypíchnu důležité body vedoucí k cíli.

Neomezená podpora – textové zprávy, hlasovky – jsem ti k dispozici po celou dobu spolupráce. Průběžně budeme řešit tvá témata.

Pomohu, poradím, podpořím tak, jak budeš potřebovat. 

CO PŘINESLA SPOLUPRÁCE SE MNOU OSTATNÍM ŽENÁM?

Každý den jsem si zvládla najít čas na čtení, přestože jsem vždycky tvrdila, že číst bych musela jen místo spánku. Začala jsem jíst normální jídla místo pizzy, kterou jsem dřív objednávala co druhý den.

Alena

Od té doby, co spolupracuji s Petrou si promýšlím jídlo dopředu. Ráno mám předchystanou snídani a dokonce vím, co budu obědvat. Zvládám i vařit, protože díky Petře mám teď svůj systém. Dřív to jistily rohlíky s vysočinou a bohužel tomu odpovídalo mé tělo. Jsem ráda, že jsem se rozhodla nechat si pomoc a pokračujeme dál.

Monika

Děkuju Petře, že mi otevřela oči a ukázala mi, kolik zbytečností každý den dělám. Vůbec jsem si to neuvědomovala. Díky tomu, že jsem některé věci přestala dělat mi vznikl prostor pro sebe. Takže mám konečně čas číst, meditovat a šťourat se v hlíně na zahradě. Tohle uzemnění a spojení s přírodou jsem totiž potřebovala. Konečně se cítím být sama sebou.

Zuzana

Co se u mě změnilo? Manžel mě víc respektuje a váží si toho, co doma dělám. Začal mi dokonce pomáhat. Děti se nějak zázračně zklidnili a když si dám kafe, hrají si místo toho, aby po mně lezli (to dělali dřív). Přijde mi, že všechno zvládám s klidem. No a to je sakra velká změna po třech týdnech! 🙂 

Denisa

Našla jsem si svůj systém, jak pracovat z domu s dětmi v domácím vzdělávání. Byla jsem chaotička prvního stupně, co pořád něco dělá, ale přitom nestíhá. A teď? Dělám toho méně a stíhám více. Nesmysl? Jo, to jsem si taky myslela. Když jsem to zvládla já, tak pak už každý 🙂 

Jana

Mou celoživotní výzvou byla sebeláska. Díky hodinám s Petrou jsem zjistila, čím vším se sama sabotuju. Každý den jsem si našla hodinu jen pro sebe a věnovala se sobě. Co si odnáším? Pocit, že si to zasloužím, že jsem důležitá. Že se rodina nezblázní, když bude chvíli beze mě. Po 4 hodinách se vnímám úplně jinak. Těším se na další pokroky.

Monika Š.

Chceš, aby další příběh patřil tobě? Aby sis za pár týdnů uvědomila, jak velkou změnu jsi ve svém životě udělala? Pojď do toho se mnou a tvoje odvaha bude po zásluze odměněna ♥

Petra Matysová

Tak co, milá ženo, chceš se dál točit v chaosu povinností, celý den něco dělat a večer stejně nevidět žádný výsledek?  Připadat si pomalá, neschopná a ne dost dobrá? V tom případě mě určitě nekontaktuj.

Pokud to ale cítíš jinak a chceš opravdu zažít spokojenost na vlastní kůži, tak pojď. 

NEZTRÁCEJ UŽ DÁL ČAS ČTENÍM A PŘEMÝŠLENÍM A POJĎ SE MNOU DO AKCE TEĎ HNED.

Cena individuální spolupráce Do Souladu v oblasti work-life balanc je:

20.000 Kč (2 měsíce)

35.000 Kč (4 měsíce)

Platbu je možné rozdělit do splátek bez navýšení.

Máš dotaz? Napiš mi.

7 + 13 =