Efektivní time management

Online workshop, který ti otevře oči, zboří tvoje nefunkční přesvědčení a přivede tě na novou cestu.

Je konec. Konec nestíhání, nezvládání, chaosu. Už stačilo.

Zbořím všechny tvoje mýty o tom, proč a jak nestíháš nebo jak jsi neschopná. Ukážu ti, jak jednoduše, efektivně a funkčně ovládnout a nastavit svůj time management.

Tak, abys měla čas a zvládala péči o sebe, rodinu, domácnost. Abys mohla pracovat nebo podnikat. 

Ne, fakt nemusíš být uhoněnou matkou s věčně mastnými vlasy a prvním jídlem po poledni. Nemusíš být chudinkou, co si za celý den ani nevypije teplé kafe. Nemusíš se litovat, že ti to nejde, nezvládáš, nestíháš…

Přistup ke svému time managementu a životu už konečně jinak a začni si užívat život každý jeden den. Ne až o dovolené, až děti odjedou nebo vyrostou. Žiješ teď. Tak pojď žít.

Workshop Efektivní time management čeká na tebe…

Jestli jsem někomu brnkla na strunu s těmi mastnými vlasy, je to dobře. Pokud se tě to dotklo, není to důvod urazit se, ale začít věci vidět a pak dělat jinak.

Workshop je samozřejmě i pro ženy mající čas a chuť si vlasy mýt 🙂 Je pro ženy, které chtějí zlepšít svůj time management, začít o čase a činnostech, kterým se věnují uvažovat jinak. 

Dej mi 60 minut tvého času a já ti ukážu úplně novou, jinou cestu, jak věci dělat a nedělat. Funguje to a bude to fungovat i tobě.

Jak workshop probíhá ?

Vyplň objednávku níže. Platit můžeš bankovním převodem nebo jednoduše pomocí QR kódu, který se ti vygeneruje po odeslání objednávky.

Workshop je k dispozici v uzavřené FB skupině, do které dostaneš pozvánku po zaplacení faktury. Můžeš se ptát na cokoliv související s tématem (samozřejmě pokud nechceš, ptát se nemusíš), a to jak živě, tak po workshopu.

K workshopu dostaneš praktické PDF plné jasných a srozumitelných kroků, které můžeš začít dělat hned.

Kde , kdy a za kolik ?

Ve FB skupině, workshop si můžeš pustit kdykoliv ze záznamu, trvá 60 minut a stojí 290 Kč

Uvidíme se na workshopu! 🙂

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.