Zkroť své špatné finanční návyky a začni být s penězi v klidu a pohodě.

Individuální spolupráce pro ženy, které si dovolují na svůj finanční posun nebýt samy.

Možná to teď u tebe ve vztahu s penězi vypadá takto…

  • I když je umíš vydělat, i když příjem máš, stejně vždy na konci měsíce končíš s nulou nebo mínusem na účtě.
  • Nevedeš si evidenci, nemáš ponětí, kam přesně kolik peněz odchází, protože to přece nemá smysl vědět – vždycky ti zbyde nula a život ti to pravidelně potvrzuje.
  • Zkoušela jsi už spoustu ověřených a obecných rad, jako je nepít kafe venku, nekupovat měsíc nové oblečení, nejít s kamarádkou na drink – ale nikdy ti to nezafungovalo a nedávalo smysl.
  • Každý měsíc si říkáš, že ten příští už bude lepší, že si konečně odložíš pár tisícovek bokem, ale zatím se tak nestalo – vždycky totiž byly nějaké „extra“ výdaje.
  • Nemáš klidné spaní a na konci měsíce jsi vždy ve stresu, jestli náhodou nepřijde nějaký nečekaný výdaj – tvůj stav účtu se totiž zase blíží nule a ty čekáš na výplatu nebo platbu faktur od klientů jako na smilování. Pak to totiž konečně zase na chvíli bude dobrý.
  • Vyčítáš si, že jsi neschopná, že neumíš vyjít s tím, co máš, ale omezování ti nedává smysl a nevíš, kudy kam, aby se to už konečně změnilo.

Víš co? Ať se ti děje cokoliv, nejsi špatná žena. Vím, že se špatně cítíš, protože je ponižující si přiznat, že je to tak, jak to je. Nikdy nás nikdo neučil, jak s penězi hospodařit. Pravděpodobně jsi doteď dělala to nejlepší, co jsi mohla.

Dostala jsi se do začarovaného kruhu. Ale cesta z něj ven existuje.

CO KDYBYCH TI ŘEKLA, ŽE TO NENÍ O TOM, KOLIK VYDĚLÁVÁŠ, ALE O TOM, JAK S TĚMI PENĚZI ZACHÁZÍŠ?

Takže ať jsi to doteď měla a dělala jakkoliv „špatně“, může to být jinak a může to být rychlé. 

Mám pro tebe řešení.

Podívám se na tvou situaci, zanalyzuji ji. Zjistím tvé priority i životní potřeby, abych ti mohla vytvořit řešení na míru. Protože přestat pít kafe venku a přestat jezdit na dovolené řešením není – nevychází totiž ze tvé individuální potřeby.

Dám ti konkrétní tipy a kroky, které povedou k tomu, že budeš vycházet, začneš tvořit dlouhodobě udržitelnou rezervu i přebytek na to, co miluješ. Dobrý vztah s penězi i v rodině a klidný spánek jako bonus k tomu 🙂

Během individuální spolupráce zanalyzujeme tvou situaci a řekneš mi, jak bys to chtěla jinak. Potkáme se na dvou konzultacích a dostaneš ode mě rozbor + akční plán na míru. Na základě toho půjdeš hned do akce.

Jak přesně spolupráce probíhá?

1. PODKLADY A ANALÝZA

Začneme tím, že ti pošlu podklady k vyplnění. Budu po tobě chtít přehled tvých měsíčních příjmů a výdajů. Dostaneš ode mě tabulky, do kterých budeš tyto informace vyplňovat. Ano vím, je to nekomfortní, ale velmi důležité pro celou naši úspěšnou spolupráci. Je potřeba zanalyzovat tvůj stav „tady a teď“, ať už je jakýkoliv.

2. KONZULTACE

Jakmile mi pošleš vstupní podklady, rezervuješ si v rezervačním kalendáři termín konzultace. Potkáme se online na 60 minut, kde vše probereme. Tvou situaci, tvou představu, pojmenujeme důvod, proč to drhne. Já ho uvidím na první dobrou.

3. ROZBOR TVÉ STÁVAJÍCÍ SITUACE + AKČNÍ PLÁN

Na základě tvých podkladů a společné konzultace ti písemně zanalyzuji tvoji situaci a vytvořím akční plán na míru, jaké konkrétní kroky a změny můžeš začít dělat pro to, abys s pěnězi vycházela, začala tvořit dlouhodobě udržitelnou rezervu i přebytek na to, co miluješ. Na základě akčního plánu půjdeš do akce a začneš aplikovat jednotlivé kroky do svého života. Budou totiž jednoduché, ale velmi efektivní a udržitelné.

4. KONZULTACE

Následně se potkáme na dalších konzultacích, kde postupně a průběžně rozebereme, jak se ti daří, co se nedaří a jak zlepšit to, kde se nedaří. Pokud bude potřeba, doladíme nebo upravíme akční plán tak, aby pro tebe byl udržitelný a funkční ne na měsíc, ne na dva, ale opravdu dlouhodobě.

Během celé naší spolupráce máš k dispozici celkem 4 x 60 minut konzultace.

PO 4. KONZULTACI SPOLUPRÁCI KONČÍME, PROTOŽE TY PŘESNĚ VÍŠ, JAKÉ KONKRÉTNÍ KROKY A JAK JE DĚLAT DLOUHODOBĚ TAK, ABYS VYCHÁZELA, TVOŘILA UDRŽITELNOU REZERVU A PŘEBYTEK NA VŠE, CO MILUJEŠ.

Jaká je cena spolupráce?

3.500 Kč 

Dává ti to smysl a chceš se společně pustit do práce? Bude mi ctí tě provést a dát ti do rukou ty nejefektivnější a udržitelné nástoje, jak na to.

Máš zájem o jednorázovou spolupráci?

Pokud chceš pomoct, podpořit v konkrétní situaci a máš zájem pouze o jednorázovou konzultaci, nabízím 60 minut konzultace + písemný výstup – mnou doporučené řešení za 1.100 Kč