Já jako koučka…

V roce 2017/2018 jsem absolvovala koučovací výcvik a potřebnou praxi. Koučování je úžasná metoda, která vám může změnit život – jste-li na to připraveny 🙂 Mohu říct, že neznám lepší způsob, jak vzít život do svých vlastních rukou a začít ho přetvářet k obrazu svému.

 

Co je koučování a pro koho je vhodné?

Koučování je velmi praktický a rychle fungující proces založený na spolupráci. Při koučování hledáme individuální řešení v jakékoliv životní oblasti, ve které se chcete posunout. Ideální je řešit situace, které vám nyní připadají obtížné, složité nebo dokonce nemožné vyřešit. Kouč je váš průvodce na cestě k úspěchu. Používá specifické metody a dovednosti, díky kterým velmi rychle najdete odpovědi na otázky, jak se dostat ke svým cílům a zjistíte, jak změnit své prostředí na podporující. Dochází k transformaci vaší osobnosti a tím i ke změně vašeho myšlení.

Koučování je vhodné pro všechny, kteří se chtějí ve svém životě skutečně posunout. Je ideální pro osoby, které mají své sny a cíle, ale neví, jak jich dosáhnout. Koučování je pro všechny, kteří se rozhodli vzít život pevně do svých rukou, chtějí být šťastní, spokojení a úspěšní.

 

 

Jak koučování probíhá a s kým spolupracuji?

Setkáváme se většinou 1x týdně v předem domluvený čas. Rozhovor probíhá online (přes skype, messenger, telefon – podle přání klientky). Po celou dobu jsem vaší podporou, motivací a průvodkyní, ale i strategickou partnerkou, který vidí vaši situaci z nadhledu a dokáže vám ukázat to, co aktuálně nejste schopni vidět. Doporučená délka spolupráce jsou minimálně 3 měsíce, protože v tomto časovém období klientka dokáže vidět výrazný posun.

Spolupracuji pouze se ženami 🙂 Koučuji a konzultuji ambiciózní ženy, které chtějí zlepšit kvalitu svého života.

Proč spolupracovat právě se mnou?

Vytvářím strategie pro ženy, zjednodušuji jim život, šetřím jejich čas a vytvářím prostor pro jejich růst, prosperitu a autenticitu. Umím definovat nastavení mysli ostatních a díky tomu jim poskytnout skvělá řešení na míru.

Při konzultacích využívám kombinaci koučovacích metod, mého vhledu neboli intuice a dalších technik vždy podle individuální potřeby klientky. Společně zjistíme, kde se nacházíš v disharmonii a jak na sobě pracovat tak, abys v životě byla šťastná, spokojená a svobodná. Abys žila ten život, který si opravdu přeješ a zasloužíš.

Konzultace tě posune rychleji ke tvému cíli, umožní ti vidět tvou situaci z jiné, nové perspektivy. Pomůže ti pochopit, proč se ti to děje a proč se nedokážeš hnout z místa. Zjistíš, co můžeš udělat proto, abys dosáhla svého cíle s radostí a lehkostí.

Téma konzultace je v režii klientky. Je na tobě, zda aktuálně potřebuješ řešit svůj vztah sama se sebou, s partnerem, nespokojenost v zaměstnání, problém s otěhotněním nebo cokoliv jiného. Podíváme se do tvého nitra a budeme hledat cesty a způsoby, jak to něco, co tě trápí rozklíčovat a úspěšně vyřešit.

 

 

Kolik je potřeba do spolupráce se mnou investovat?

Jednorázová spolupráce (60 minut) – 1.500 Kč

Měsíční spolupráce (4 x 60 minut) – 4.500 Kč

Čtvrtletní spolupráce (12 x 60 minut) – 12.000 Kč

Pro rezervaci termínu mě prosím kontaktujte.

Napište mi, domluvíme se na termínu nezávazné strategické hodiny...

5 + 2 =