Chcete zhubnout nebo změnit svoji postavu bez odpírání, diet a hladovek? A zároveň se chcete naučit mít se rády, věřit si, umět se ocenit a jít si za svými sny? Pak jste tu správně 🙂

Milé ženy, zvu vás do 12ti týdenního online kurzu

 

Hubneme a milujeme své tělo

Aby bylo hubnutí úspěšné, abychom se cítily dobře nejen na těle, musíme se naučit především mít se rády. Starat se nejen o to, co jíme, ale hlavně, jak se k sobě chováme a co si myslíme. Naše mysl, duše i tělo jsou propojené a já vám pomohu dosáhnout rovnováhy.

Jak dosáhnout rovnováhy mysli, duše a těla, jak hubnout a přitom milovat své tělo už teď přesně takové, jaké je, to vše na vás čeká uvnitř kurzu, kterým vás den po dni provedu a budu s vámi celé 3 měsíce …

Kurzem Hubneme a milujeme své tělo vás provede a po celou dobu bude vaší podporou jeho autorka Petra Matysová

Pro koho je kurz určen? Pro všechny ženy, které:

 • by se rády zbavily nějakého přebytečného kila rozumným a zdravým způsobem
 • cítí, že se chtějí mít více rády a přijmout své tělo
 • vnímají cestu jako proces a nechtějí zázraky ze dne na den
 • se chtějí pohnout z místa a začít dělat věci jinak, jen sami neví jak
 • nechtějí hubnout jen na kuřeti a zelenině, protože ví, že takto své tělo trápí, místo aby mu pomáhaly
 • chtějí jít do akce a jednou provždy pochopit, proč mají kila navíc, proč nejsou tak šťastné a spokojené, jak by si zasloužily a jak vše začít měnit právě prací na sobě, nikoliv odříkáním si
 • se chtějí rozvíjet a které chtějí zářit jak pro sebe, tak pro své okolí

 

Co budete potřebovat?

 • především chuť změnit něco ve svém životě a odvahu jít a věci dělat, ne o nich jen mluvit
 • odhodlání a výdrž, protože to děláte pro sebe a trpělivost bude potřeba
 • denně cca 30 minut času pro sebe

 

Co vás se mnou čeká?

 • každou neděli ode mne obdržíte plán na následující týden – každý den vás čeká jeden úkol tak, abych vás dovedla k vašemu cíli
 • 12 společných týdnů, 12 témat z oblasti sebelásky, osobního rozvoje, zdravého stravování a zdravého životního stylu celkově
 • individuální jídelníček na míru s tím, že se sami naučíte, kolik čeho jíst a jak si jídlo poskládat tak, abyste byly spokojené – hlad ani nechutná jídla vás rozhodně nečekají 
 • budu s vámi pravidelně v kontaktu a budu vám k dispozici, abych pro vás byla maximální podporou

 

 

Jak to probíhá?

Dostanete ode mne jídelníček, denní motivaci i návod, jak postupovat, abyste se přijaly a měly se více rády. Neznamená to ale, že vše musíte dodržovat a plnit na 100%. Půjdete si svým vlastním tempem a naučíte se vnímat sami sebe, své potřeby. A já tu nejsem proto, abych vám říkala, co se nepovedlo nebo co jste nesplnila dostatečně dobře. Jsem tu pro vás jako vaše podpora, abych vám pomohla najít odpovědi na vaše otázky a vy jste zjistily, co je příčinou vašich nezdarů a jak je odstranit.

Práce na sobě je proces, který nikdy nekončí. Ale jakmile se naučíte postupovat v souladu s vašimi vnitřními tužbami, zjistíte, že vás každý nový den může bavit a přinášet vám radost.

Kolik vás to bude stát?

Cena za 12ti týdenní spolupráci je 3.000 Kč, to je investice 250 Kč sama do sebe za týden. Celé 3 měsíce s vámi navíc budu v osobním kontaktu připravena vám pomoct a poradit vždy, když to budete potřebovat.

Kdy mohu začít?

Brány online kurzu jsou momentálně uzavřené, protože mám plnou kapacitu. Pokud ale cítíte, že tohle je to ONO, napište mi a domluvíme se na nejbližším možném termínu 

Jak se mohu přihlásit?

Kontaktujte mě a já vám sdělím a pošlu vše potřebné 🙂 Stejně tak pokud máte dotaz, ptejte se, ráda vám odpovím.

Chci vstoupit do kurzu nebo se chci na něco zeptat...

13 + 7 =

Reference od klientek, které kurz absolvovaly…

Ahoj Peti,

moc Ti za vše děkuji, za kurz, za podporu, porozumění a inspiraci. Kurz jsem si moc užila a každý den se ráda zamýšlela nad daným tématem. Odnesla jsem si mnohé, posílila sve sebevědomí, zlepšila svůj vztah k jídlu, resp. pochopila jsem v čem vše vězí.

Vánoční přípravy jsem si snad poprvé užila v poklidu. A to navíc řešíme stavbu. Dárky zabalené, cukroví napečeno… Při mytí oken jsem si vzpomněla na Tvé mytí a řekla si, proč to vlastně dělám? Protože chci. A tak proč si to neudělat příjemné… Pustila jsem si svou oblíbenou hudbu a zpívala si u toho. Až to i můj 4letý syn pojal jako zábavu. Vzal si hadru a myl parapety. To bylo pěvecké duo 😀

22. máme s manželem odpoledne pro sebe, předvánoční relax v podobě sauny, večeře a kina. 23. mám předvánoční fitbox dvouhodinovku. Prostě pohoda. Pohoda se vším. A tak to má být 🙂 Moc Ti za vše děkuji. Já si ten kurz určitě projdu min. ještě jednou.

Měj se moc krásně, přeji Ti pohodové Vánoce plné lásky, radosti a zdraví a do nového roku ať se Ti splní Tvé sny 🙂

 

Verča

Ahoj Petro,

v první řadě bych ti ráda poděkovala za příjemně strávených 12 týdnů. Bylo bezva naučit se dívat se na sebe, ale i na okolní svět, jinýma očima. Ráda bych ti také popřála krásné Vánoce a spoustu splněných přání a životních úspěchů nejen v roce 2018. No a závěrem e-mailu tedy slíbená recenze: 

„Myslím, že Petřin kurz je určen především ženám, které potřebují budovat svůj vztah samy k sobě od základu. Se sestaveným jídelníčkem se dá krásně pracovat a neexistuje, že by člověk měl přes den hlad a trávil hodiny přípravou jídla. Tím, že nás Petra od prvních dnů učila sebelásce, jsem si uvědomila, že pokud se nebudu mít ráda, je jedno kolik budu vážit, protože nikdy nebudu spokojená. Naučila jsem si každý den najít chvilku sama pro sebe a povznést se nad malichernosti. Takže i přesto, že  se nadbytečných kil zbavuji, nevážím se a nechci s tím ani začínat, mám se ráda už teď a pokud budu hubnout dál, bude to pro mě jen bonus. Petře patří velký dík a spíše než výživovou poradkyní bych jí nazvala spřízněnou duší. Její kurz mě donutil zastavit se v každodenním stresu, přemýšlet a přehodnotit svoje priority.“                     

Hanka

Petro,

když jsem do kurzu vstupovala, vůbec mě nenapadlo, co vše pro mě uděláš.

Je pravda, že nejsem úplně vzorná a neplním vše na 100, ale přesto mám pocit, že mě to posouvá dál. Jídelníček dodržuji spíš jaksi intuitivně. Nevařím si obědy na každý den, ale v práci se snažím vybírat z nabídky lehčí jídla. Večeře a víkendy se snažím dělat podle jídelníčku a upravuji to tak, aby to jedla i rodina. Díky tomu se mi zatím podařilo zhubnout 2kg, ale i s tím jsem velmi spokojená.

Co je ale pro mě obrovským přínosem a co jsem si na začátku vůbec neuvědomovala je práce na sobě samé.

Vždy se těším na každodenní informace, které jsou pro mě obrovskou vzpruhou. Někdy mě až zaráží, jak moc se v nich vidím.

Moc děkuji za to, že mi tvůj kurz přišel do cesty a už teď vím, že mi hrozně pomáháš v tom poznat sama sebe.

Jitka

Ahoj Peti,

moc děkuji za tvá slova a rady. Jsi pro mě velkou motivací, nejen v hubnutí, ale také v organizaci svého života, uvědomění si priorit… Dnes jsem cvičila, zdravě posvačila a posnídala, ve svém úkolu dne mám napsané „zdravé stravování, cvičení“, a možná nákupy ve městě nějakého pěkného oblečení, které jsem si naposledy koupila x měsíců zpět… neměla jsem na sebe čas.

Na státní svátek jsem vyškrtla to, že budu pracovat, že se přizpůsobím lidem, když je ten svátek… Naplánovala jsem si výlet s přítelem a naším novým pejskem.

Děkuji… Už teď vím, jak mi kurz u tebe dá hodně uvědomnění. A neberu to jen jako kurz o hubnutí. 

Krásný den.

 

Simona

MOC, MOC, MOC DĚKUJI za všechny úkoly, maily a pokyny. Ani netušíš, jak moc mi tím pomáháš řešit mé vnitřní problémy a potřeby. Jedna kamarádka, která ví, co s tebou zažívám přiznala, že mi to vážně pomáhá a hrozně mi fandí. Takže ještě jednou moc děkuju!!!

Šárka

Milá Petro,

je velký rozdíl o věcech číst nebo je skutečně dělat, ale to tobě psát nemusím 🙂

Dneska jsem neodolala a otevřela i dopis na zítra. Je moc hezky napsaný a jsou v něm názory, které sdílím. O perfekcionismu jsem toho zatím moc nečetla a myslím, že tvoje rady mohou pomoci mnoha ženám. Některé věci jsou najednou jasnější. Dříve v tomto týdnu jsi mě zasáhla dopisem o kritice a nevyžádaných radách. Je to jedna z věcí, která se mě týká 🙂

Renča

Ahoj Peti,

chci ti poděkovat, nikdy by mě nenapadlo, jak všechno souvisí se vším! A vždy, když si od tebe přečtu „denní noviny“ (tak jak říká můj muž, že to čtu místo denních novin :-D, tak si řeknu, a jo, vždyť má pravdu, úplně se v tom vidím!

Dodala jsi mi spoustu odvahy a donutila mě nad hodně věcmi přemýšlet. To jsem od toho kurzu vůbec nečekala.

Ačkoliv teď mám hektické období, tak vždy si najdu chvilku na čtení tvých denních novin.

Lucka

Drahá Petruško,

mám hodně důvodů, proč Tě takto oslovuji. Byla jsi mi doslova seslaná z nebe! Díky, že jsem si díky Tobě uvědomila spoustu důležitých věcí.

Po přečtení manuálu jsem hodně přemýšlela. Zklidnila jsem se, meditovala a už vím, i díky Tobě, co vlastně chci. Už to není být štíhlá. Kdo to po mně chce? Nikdo. Jen já. Ptala jsem se manžela, co si myslí, že na mně mají lidi rádi. Odpověděl, že jsem veselá, srdečná, bezprostřední. A on že na mě má rád všechno, to, jaký jsem člověk.

Díky za tvoje slova. Jsi moudrá žena a víš, o čem je život. Jsem za Tebe ráda.

Zdenka