Chcete mít krásné a zdravé tělo bez diet, trápení a odříkání si?

 

Startujeme společně v září 2021

 

Odkládáte hubnutí, péči o sebe a kvalitní stravu na „až pak“? A kolik už takových „až pak“ nebo „až někdy“ jste sama sobě slíbila a nedodržela?

Připadáte si tlustá, neforemná, nehezká, nemocná, prostě ne dost dobrá? Každý rok přiberete několik kilo, které sice zamaskujete volnějším svetrem, ale říkáte si, co bude tímto tempem za rok, za dva, za deset let?

Jste v začarovaném kruhu jídla, nedostatku pohybu a času? Pojďte to změnit. 

Ukážu vám, jak získat krásné a zdravé tělo.

Pojďte své tělo i přístup k němu změnit s mou pomocí. A sice na základě vědomé péče a podporujícího mindsetu.

Já vás na cestě ke krásnému a zdravému tělu provedu laskavě a přitom efektivně.

Dotkneme se:

 • zdravého životního stylu
 • stravy
 • zdraví
 • nastavení mysli
 • sebelásky
 • životní rovnováhy

Teorie je fajn, ale my půjdeme do praxe a k výsledkům, které jsou vidět hned teď. O to mi totiž jde. Abyste měly výsledky.

Chcete je i vy? 

Jmenuji se Petra Matysová a od roku 2015 jsem certifikovanou výživovou specialistkou.

V roce 2017 jsem se stala koučkou a provázím ženy na cestě ke krásnému a zdravému tělu i pomocí koučování a konzultací.

Můj přístup je velmi efektivní a přitom jednoduchý a já věřím, že si ho zamilujete i vy.

 

 

Jak získáte krásné a zdravé tělo s lehkostí a radostí?

 

Ukážu vám to v kurzu.

Po dobu 4 týdnů se budeme setkávat a já vás budu podporovat v uzavřené facebookové skupině. Materiály s teorií dostanete také každý týden e-mailem.

1. TÝDEN

Vztah k sobě, k jídlu, prostředí, které nás ovlivňuje. Teorie, praxe a vaše nová realita. Stanovení cílů, váš záměr. Nastavujeme váš mindset. Co jíst, kolikrát denně jíst. Velikost porcí, složení talíře. Základní pravidla. Jedna věc, kterou ženy dělají úplně špatně a kvůli tomu přibírají.

2. TÝDEN

Cukry, tuky, bílkoviny a co si u nich hlídat. Počítání makroživin a proč chci, abyste to rozhodně nedělaly. Vitamíny, minerály, doplňky stravy. Snídaně, obědy, svačiny, večeře, dezerty. Jak si poskládat jídelníček tak, aby vám maximálně vyhovoval a prospíval. Diety, půsty, hladovky, přerušovaný půst. Sezónnost potravin, alergie. Jaké řešení je to správné pro vás a jak to poznáte? Vaření, pečení, nakupování.

3. TÝDEN

Efektivita a jednoduchost. Jak vařit pro rodinu? Jak se stravovat v restauracích, na oslavách a dovolených. Zdraví a péče o něj, imunita. Psychosomatika a nemoci. Vytáhneme vaše kostlivce ze skříně. Zdravé nehty, vlasy, pleť, zuby. Můj příběh o vyléčení. Sport, pohyb, relax, spánek. Fakt to musíte dělat a proč? Mini rituály na doma. Respekt ke svému tělu a jeho aktuálním potřebám. 

4. TÝDEN

Sebeláska, srovnávání, očekávání. Vystup z role oběti a  dej sama sebe na první místo. Jsi ta nejdůležitější osoba ve svém životě a zasloužíš si to nejlepší. Tvé tělo není popelnice, tvé hranice. Chvála, kritika a nevyžádané rady. To nejdůležitější z celého kurzu, opakování a shrnutí. Jak vydržet na cestě a neztratit motivaci? Jednoduchost, efektivita, harmonie.

Jak kurz probíhá?

PONDĚLÍ – PÁTEK

Informační obsah (text, video). Tento obsah vám zabere několik minut denně, nikdy ne více než 10 minut – zaměřujeme se na to skutečně důležité. Následně začnete tyto informace aplikovat do praxe.

SOBOTA

Shrnutí toho nejdůležitějšího z uplynulých pěti dní. Na co se skutečně zaměřit, co je to nejzásadnější. Posdílím s vámi i typy na další zdroje, pokud by vás dané téma zajímalo víc do hloubky.

NEDĚLE

Den určený pro vaše dotazy. V průběhu týdne se můžete ptát na vše, co vás bude zajímat v souvislosti s tématem daného týdne a já vám každou neděli budu souhrnně odpovídat. Kladu důraz na individualitu.

Co vám kurz přinese?

Změny na sobě nejen uvidíte, ale i ucítíte.

TRANSFORMACI TĚLA – zdravější a krásnější tělo, štíhlejší, pevnější – zde samozřejmě záleží na vaší aktuální preferenci a potřebě. Ne každá žena do kurzu přijde hubnout a je to tak v pořádku.

SVOBODU – zjistíte, že pro krásné a zdravé tělo se nemusíte sedřít z kůže a odpírat si. Zažijete svobodu volby i rozhodování, co jíst a kdy.

EFEKTIVITU – naučíte se, jak vše dělat správně, rychle, ale hlavně efektivně. Zaměříte se na to skutečně důležité a to nedůležité necháte být.

OSOBNÍ TRANSFORMACI  – měníme nejen vaše tělo, ale i vaši mysl. Nastavujeme důležitost skutečných hodnot pro váš život. Sebeláska, sebevědomí, sebedůvěra – posunete se o level výš.

ZJEDNODUŠENÍ ŽIVOTA – uvidíte, že není třeba hledat složitosti. Uděláte si to tak jednoduché, jak jen budete chtít.

SPOKOJENOST – být spokojená ve svém těle a se svým tělem, to je něco, po čem touží každá z nás. Tak proč si to nedopřát v realitě?

 

 

Co o kurzu říkají jeho účastnice?

Tento typ kurzu poskytuji zcela nově od února 2021. V minulosti probíhal kurz s názvem „Hubneme a milujeme své tělo“ s podobnou tématikou. Reference na tento kurz si můžete přečíst zde.

 

Ke kurzu jsem navíc připravila bonus:

Více než 100 tipů na snídaně, obědy, svačiny, večeře a dezerty i s recepty.

 

 

Jaká je cena za 4 společné týdny v kurzu?

Cena kurzu je  3.000 Kč (nebo 6.000 Kč se 2  konzultacemi, 10.000 Kč se 4 konzultacemi a stravovacím plánem na míru).

 

Kurz nebude pro vás, pokud čekáte

 • striktní jídelníček
 • zakázané potraviny
 • hladovění
 • odříkání si
 • diety
 • vážení jídla
 • počítání makroživin

Pokud tohle chcete, najděte si rovnou někoho jiného.

 

Cítíte, že je kurz to pravé pro vás?

Chcete si dopřát 4 týdny společné cesty se znalostmi od profesionálky, které ihned uvedete do praxe? Stravu, která bude potěšením nejen pro vaše tělo, ale která vám bude prospívat a chutnat? To vše jednoduše, rychle a bez zbytečného trávení hodin v kuchyni. Líbí se vám  spojení zdravého životního stylu a mindsetu?

 

Bude mi ctí potkat se s vámi uvnitř a provést vás procesem transformace. Startujeme v září 2021 🙂 

Těším se na vás uvnitř ♥

Petra Matysová, koučka a výživová specialistka

 

 

Potřebujete se ke kurzu na něco zeptat? Neváhejte a rovnou mi napište.

1 + 9 =

Obchodní podmínky zde, ochrana osobních údajů zde.