Zasloužíš si uvěřit, že čas ve tvém životě pracuje pro tebe, ne proti tobě.

Zasloužíš si stíhat, být s časem v pohodě a mít ho na všechno, co v životě miluješ.

Zasloužíš si pocítit to na vlastní kůži ve svým životě.

Laskavý time – management

který je naprosto v souladu s tebou a tvým životním stylem je dostupný i pro tebe. Nevíš, jak na to? Otevírám ti k němu dveře právě teď, tak pojď a nech se vést…

Moje milá …

♥  Chceš vystoupit z nekonečnýho kolotoče úkolů, povinností, plných to do listů, následných výčitek a sebeobviňování, že ti to nefunguje a něco je s tebou špatně?

♥  Toužíš se zbavit pocitu marnosti, frustrace, vyčerpání, nedostdobráctví a všech přesvědčení, že jsi k ničemu a nic pořádně nezvládáš?

♥  Potřebuješ se zbavit zacyklení, nefunkčních myšlenek a vzorců, které se ti stále opakují a způsobují to, že se cítíš stále stejně frustrovaně?

♥  Chceš se naučit zpomalit, dostat se do svýho středu dlouhodobě, ne na týden nebo měsíc, ale tak, aby to pro tebe bylo udržitelný už napořád, ať se děje, co se děje?

♥  Ráda bys věděla, jak si naplánovat své dny, jednotlivé činnosti, aby ses v tom cítila dobře, dělala to s radostí a bavilo tě to?

Věř, že být  efektivní, plnit si sny, dosahovat svých cílů a zároveň umět zpomalit  a užívat si to všechno si neodporuje

S radostí tě celým procesem provedu.

Jsem Petra, koučka a mentorka se zaměřením na work-life balanc. Mým hlavním darem je řád a harmonie a umím vést ženy přirozeně do souladu tak, aby všechno stíhaly a byly přitom maximálně v pohodě.

Sama mám malého syna, manžela, podnikám, starám se o náš domov, cestujeme… Praktikuju laskavý time-management a úspěšně, protože všechno stíhám a užívám si život na každodenní bázi. A o to tady jde 🙂

Tohle všechno je dostupný i pro tebe.

Že nevíš, jak to udělat? Naučím tě to. Zároveň budu plně respektovat tvou individualitu, osobnost i tvůj životní styl tak, aby s tebou laskavý time-management maximálně ladil ♥

Moje milá, zasni se …

Jaký to bude, až i ty budeš umět…

♥  Vystoupit z toho nekonečnýho kolotoče úkolů, povinností, plných to do listů, následných výčitek a sebeobviňování.

♥  Zbavit se pocitu marnosti, frustrace, vyčerpání, nedostdobráctví a všech přesvědčení, že jsi k ničemu a nic pořádně nezvládáš.

♥  Zpomalit, dostat se do svýho středu dlouhodobě a na trvalo.

♥  Naplánovat si své dny, týdny nebo měsíce, jednotlivé činnosti tak, aby ses v tom cítila dobře, dělala to s radostí a bavilo tě to.

Řeknu ti, jaký to bude. Bude to skvělý, úžasný, bude tě to bavit a budeš si to užívat. Jsem o tom přesvědčena, protože to sama žiju.

Zjistíš, že to jde. Že jde užívat si život a mít čas na sebe. Čas na to sednout si s horkou kávou, s knihou nebo si prostě jen odpočinout. Že si můžeš na denní bázi užívat své děti, rodinu i práci. Že se nemusíš přetrhnout ani rozdat. Že na to prpostě musíš jen jít jinak, chytře.

Ano, půjdeš do sebe. Hluboko. Možná se budeš zlobit, vztekat, brečet. Ale celý tento proces bude sakra stát za to, protože tě povede k nastavení laskavého time-managementu! Takže ano, rozbijeme to staré, nefunkční. A to proto, abychom mohly postavit nové a funkční. Něco, co bude fungovat fakt dlouhodobě a bude to udržitelné.

Vydej se se mnou na cestu k tvému laskavému time – managementu. Vím, co a jak udělat, aby to fungovalo.