ZASLOUŽÍŠ SI UVĚŘIT, ŽE ČAS VE TVÉM ŽIVOTĚ PRACUJE PRO TEBE, NE PROTI TOBĚ. 

Zasloužíš si stíhat, být s časem v pohodě a mít ho na to, co v životě miluješ.

Laskavý time – management

který je v souladu s tebou a tvým životním stylem je dostupný i pro tebe.

NEVÍŠ, JAK NA TO? OTEVÍRÁM TI K NĚMU DVEŘE PRÁVĚ TEĎ, TAK POJĎ A NECH SE VÉST…

MOJE MILÁ…

♥  Chceš vystoupit z nekonečnýho kolotoče úkolů, povinností, plných to do listů, následných výčitek a sebeobviňování, že ti to nefunguje a něco je s tebou špatně?

♥  Toužíš se zbavit pocitu marnosti, frustrace, vyčerpání, nedostdobráctví a všech přesvědčení, že jsi k ničemu a nic pořádně nezvládáš?

♥  Sníš o tom, jak se zbavit zacyklení, nefunkčních myšlenek a vzorců, které se ti stále opakují a způsobují to, že se cítíš stále stejně?

♥  Chceš se naučit zpomalit, dostat se do svýho středu dlouhodobě, ne na týden nebo měsíc, ale tak, aby to pro tebe bylo udržitelný už napořád?

♥  Ráda bys věděla, jak si naplánovat své dny a jednotlivé činnosti, aby ses v tom cítila dobře, dělala to s radostí a bavilo tě to?

VĚŘ, ŽE BÝT EFEKTIVNÍ, PLNIT SI SNY, DOSAHOVAT SVÝCH CÍLŮ A ZÁROVEŇ UMĚT ZPOMALIT A UŽÍVAT SI ŽIVOT NA KAŽDODENNÍ BÁZI SI NEODPORUJE… VÍM, JAK NA TO A NAUČÍM TO I TEBE.

S radostí tě celým procesem provedu.

Mám know how, zkušenosti, cit a talent předat ti vše maximálně efektivně a zároveň laskavě tak, aby ses v tom neuvařila a bylo to přesně tobě na míru.

Jsem Petra, koučka a mentorka se zaměřením na work-life balanc.

Mým hlavním darem je řád a harmonie a umím vést ženy přirozeně do souladu tak, aby stíhaly, co je pro ně důležité a byly přitom v pohodě.

Sama mám malého syna, manžela, podnikám, starám se o náš domov, cestujeme… Praktikuju laskavý time-management  a užívám si život na každodenní bázi. A o to tady jde 🙂

Tohle všechno je dostupný i pro tebe.

Že nevíš, jak to udělat? Naučím tě to. Zároveň budu plně respektovat tvou individualitu, osobnost i tvůj životní styl tak, aby s tebou laskavý time-management maximálně ladil a nastavila sis ho sobě na míru

MOJE MILÁ, ZASNI SE. JAKÝ TO BUDE, AŽ I TY BUDEŠ UMĚT…

♥  Vystoupit z toho nekonečnýho kolotoče úkolů, povinností, plných to do listů, následných výčitek a sebeobviňování?

♥  Zbavit se pocitu marnosti, frustrace, vyčerpání, nedostdobráctví a všech přesvědčení, že jsi k ničemu a nic pořádně nezvládáš?

♥  Zpomalit, dostat se do svýho středu dlouhodobě a na trvalo?

♥  Naplánovat si své dny, týdny nebo měsíce, jednotlivé činnosti tak, aby ses v tom cítila dobře, dělala to s radostí a bavilo tě to?

AŽ UVĚŘÍŠ, ŽE TO JDE A ŽE TO MŮŽEŠ ŽÍT I TY, BUDE TO OSVOBOZUJÍCÍ. 

Jsem o tom přesvědčena, protože to sama žiju.

Zjistíš, že to jde i tobě. Že jde užívat si život a mít čas na sebe. Čas na to sednout si s horkou kávou, s knihou nebo si prostě jen odpočinout.

Že si můžeš na denní bázi užívat své děti, rodinu i práci. Že se nemusíš přetrhnout ani rozdat. Že si nemusíš vybrat buď a nebo, jen na to prostě musíš jít jinak, chytře.

Že víc než o okolnostech a podmínkách je to o tobě a tvém přístupu. A svůj přístup můžeš změnit kdykoliv.

Ano, půjdeš do sebe. Možná se budeš zlobit, vztekat, brečet. Ale celý tento proces bude sakra stát za to, protože tě povede k nastavení laskavého time-managementu – tobě na míru!

Takže ano, rozbijeme to staré, nefunkční. A to proto, abychom mohly postavit nové a funkční. Něco, co bude fungovat fakt dlouhodobě a bude to udržitelné.

Neslibuju ti zlatého jednorožce ani dny zalité pouze štěstím. Přijdou i těžké chvíle, výzvy, překážky a je to tak správně! Děje se to i mně. Děje se to nám všem. Ukážu ti, jak s tím pracovat tak, aby tě to nezlomilo, ale naopak posílilo…

VYDEJ SE SE MNOU NA CESTU. VÍM, CO A JAK UDĚLAT, ABY TO FUNGOVALO A NAUČÍM TO I TEBE!

OTEVÍRÁM TI BRÁNY  2MĚSÍČNÍHO PROGRAMU 

Laskavý time – management

a srdečně tě zvu dovnitř. 2 měsíce vedení, mého know how a motivace.

ZAČÍT MŮŽEŠ UŽ DNES…

NA CO KONKRÉTNĚ SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

1. TÝDEN – REVIZE + TVÉ BLOKY

Abys mohla začít pracovat na změně, je potřeba se podívat na to, jak to máš teď a proč. Prozkoumáme tvé zvyklosti, rutiny, myšlenky. S mým vedením i přehlednou tabulkou to půjde snadno. Podíváme se na tvé bloky, na to, co ti stojí v cestě, proč a jak to změnit.

2. TÝDEN – TVOJE VIZE

Je čas říct si, jak to chceš ty. Všechny další kroky se budou odvíjet od tvého žebříčku hodnot, který si sestavíš. Odpíchneme se od poznání, jak to chceš, jaký jsi typ, co je ti přirozené, co vůbec ne – to proto, abys se netlačila někam, kam nepatříš.

3. TÝDEN – REALIZACE – TVŮJ MINDSET

Jdeme do akce! Víme, jak jsi to měla doteď, víme, jak to chceš teď a jdeš si pro to. Začneme mindsetem, podíváme se na témata jako je perfekcionismus, jak si nastavit a udržet pocit vnitřního klidu, jak se nesrovnávat s druhými a jak si věřit.

4. TÝDEN – REALIZACE – ČAS NA SEBE

Pokračujeme v akci a zaměříme se na to, jak získat čas na sebe i v každodenním běžném životě. Naučím tě, jak to udělat, abys na sebe měla minimálně 30 minut 6 dní v týdnu – celkem 3 hodiny týdně už jsou krásný číslo, že?

5. TÝDEN – REALIZACE – TOP TYPY, KTERÉ FUNGUJÍ

Představím ti své ověřené a ozkoušené typy na time – management obecně. Typy, které se dají využít v jakékoliv oblasti tvého života a jsou opravdu jednoduše a ihned aplikovatelné. Bude jich spousta a vybereš si z toho to pravé pro tebe.

6. TÝDEN – REALIZACE – ČAS NA PRÁCI, DOMÁCNOST

Budeme se věnovat tomu, jak si laskavě a zároveň velmi efektivně nastavit čas na práci a domácnost. 

7. TÝDEN – REALIZACE – ČAS NA RODINU

Čas s našimi dětmi, partnerem a rodinou chceme trávit všichni. Jak si tento čas užívat, jak si ho vůbec najít a jak z něj mít radost a dobrý pocit? To vše bude téma tohoto týdne.

8. TÝDEN – SEBEREFLEXE

Jak se postavit k tomu, když ti cokoliv nefunguje? Jak dál pokračovat a čeho se chytnout? Jak zjistit, že to, co si myslíš, že chceš, chceš opravdu? Jak v tom najít svou cestu? Jak ještě víc respektovat sebe a dělat si to po svém? Bude ti zodpovězeno.

9. TÝDEN – A CO DÁL?

V 9. týdnu si vše shrneme a řekneme si, co a jak dělat dál, aby to bylo pro tebe skutečně laskavé, efektivní a udržitelné zároveň. 

CO TĚ TEDY V PROGRAMU ČEKÁ?

1.

VZDĚLÁVACÍ MATERIÁLY

Videa, texty, tabulky, vše ve členské sekci na webu. Jednotlivé týdny jsou kompletně otevřeny + pro lepší orientaci ti 1x týdně přijde i e-mail.  Přístup do členské sekce ti zůstane i po skončení kurzu.

2.

MOŽNOST INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

Samostatné konzultace nenabízím, ale v rámci programu máš možnost koupit si jednotlivé hodiny se mnou a jít tak víc do hloubky a praxe v tom, co zrovna potřebuješ.

3.

BONUS – WORKSHOP PŘEKÁŽKY JSOU PŘÍLEŽITOSTI

Vím, že každý se na své cestě občas zasekne a neví, jak dál. A abys to nevzdala, naučím tě, jak pracovat s překážkami, jak v nich vidět příležitosti a začít podle toho žít. 

4.

BONUS – MOJE KARMICKÁ CESTA

Posdílím s tebou, jak konkrétně mi pomohlo znát svou karmickou cestu a co se díky vyčištění karmických bloků v mém životě vyřešilo. Tohle je opravdu gold, kdo si vyslechl a taky absolvoval, děkuje mi dodnes.

JAKÉ JSOU ZPĚTNÉ VAZBY NA SPOLUPRÁCI SE MNOU?

JAKÁ JE CENA PROGRAMU?

Cena za program Laskavý time – management je 8.000 Kč.

Pokud tě to láká, tak vstup. Nečekej na až něco. Život se děje tady a teď. A já jsem přesvědčena o tom, že ti ho během pár týdnů dokážu proměnit tak, že i ty začneš žít svůj laskavý time – management. Být v dnešní době v pohodě s časem je fakt super. Začni si to užívat i ty.

Těším se na naši společnou cestu!

Máš k programu dotaz? Napiš mi.

7 + 10 =