Online workshop 

CHYTRÝ MONEY MANAGEMENT

Lidé a peníze. Velké téma. Někdo s penězi vychází – spoří, nakupuje, cestuje a ještě mu zbývá, zatímco někdo jiný zažívá pravý opak. Vychází jen tak tak, od výplaty k výplatě, o spoření, cestování nebo nakupování toho, co by chtěl nemůže být řeč.

Proč to tak je? Kde je rozdíl? Je to otázka výše výdělku? Štěstí? Přízně osudu?

Ne. Je to takto… Pokud chceme s s penězi vycházet, chceme moct spořit, nakupovat, cestovat, je potřeba si osvojit zdravý a chytrý money management. Je potřeba pochopit principy práce s penězi a změnit své nefunkční návyky.

Je jedno, jestli vyděláváte 15 nebo 100 tisíc. S penězi je potřeba chytře zacházet, ať už právě teď vyděláváte jakoukoliv částku. A pokud nevíte, jak na to, zvu vás na workshop Chytrý money management. 

Řeknu vám, co teď hned můžete začít dělat jinak, abyste správně řídily své peníze, měly je pod kontrolou a mohly si dovolit to, po čem skutečně toužíte.

WORKSHOP JE O:

Jednoduše a lidsky ti podám základní principy práce s penězi. Prakticky. Sama takto funguji a vždy jsem měla na všechno, co jsem chtěla a potřebovala.

Posledních 10 let každý rok minimálně 2x letím na dovolenou do zahraničí, vždy jsem si to díky chytrému řízení peněz mohla dovolit, a to i v období měsíců s velmi nízkými příjmy – posdílím konkrétně.

Budu mluvit o řízení výdajů v rámci domácnosti, jak držet na uzdě výdaje za jídlo, chod domácnosti, služby… Není to jen a pouze o škrcení výdajů, je to o chytrém nakupování, o uvažování nad výdaji, plánování, spoření, investování a občasném – vědomém rozmazlování sama sebe.

CO SI OD WORKSHOPU NESLIBUJ:

Ezo techniky na zvýšení hojnosti. O ezoterice to nebude vůbec. Neříkám, že nefunguje nebo ti nemůže pomoci. Pokud vyděláváš 20 tisíc, nenaučím tě, jak je magicky proměnit ve 100 tisíc.

Neočekávej složité pojmy, cizí slova, naškrobený projev. Jednoduše a lidsky ti podám základní techniky práce s penězi, které můžeš ihned začít praktikovat a realizovat. Takže nebudu tě učit, jak mít víc peněz díky energetické práci, ale řeknu ti, jak efektivně hospodařit s tím, co máš, aby ti zbývalo a vycházela jsi.

JAK WORKSHOP PROBÍHÁ:

Vyplň objednávku níže. Platit můžeš bankovním převodem nebo jednoduše pomocí QR kódu, který se ti vygeneruje po odeslání objednávky.

Workshop je k dispozici v uzavřené FB skupině, do které dostaneš pozvánku ihned po uhrazení objednávky. Můžeš se ptát na cokoliv související s tématem (samozřejmě pokud nechceš, ptát se nemusíš).

Na workshopu s tebou posdílím naše rodinné výdaje, kolik za co utratíme a jak to děláme (naše výdaje jsou velmi nízké 🙂

K workshopu dostaneš tabulky a podklady, které tě podpoří, ulehčí ti práci s penězi a navedou tě, kde a jak začít hned teď. Dostaneš jasné a srozumitelné kroky a praktické návody, které můžeš začít dělat hned.

PRO KOHO JE WORKSHOP VHODNÝ:

Pro všechny ženy, které chtějí efektivně řídit své peníze. Je jedno, jestli jsi maminka na MR/RD, vyděláváš měsíčně 20 nebo 100 tisíc Kč. Věř mi, že pokud neumíš hospodařit s malou částkou, nebudeš to umět ani s velkou. Začni hned, ať je tvá situace a výše příjmů jakákoliv. Brzy si za to poděkuješ.

KDY, KDE A ZA KOLIK:

Ve FB skupině, workshop si můžeš pustit kdykoliv, trvá 90 minut a stojí 290 Kč.

REFERENCE:

Co na workshop říkají ženy, které se ho zúčastnily?

VAROVÁNÍ: Na workshopu nebudu nic prodávat ani nabízet žádné další kurzy a spolupráce 🙂  Jde pouze o mé sdílení s praktickými kroky, které můžeš začít dělat hned a vědomě tak zlepšit své zacházení s penězi.

UVIDÍME SE NA WORKSHOPU!

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.