Jmenuji se Petra a těší mě, že se o mně chceš dozvědět více. 

Mohl by tu být dlouhý článek o mé transformaci. Nebude. I když za sebou mám samozřejmě spoustu vyřešených sra…, o kterých bych mohla psát. Ale to asi každý, kdo na sobě pracuje. Vážím si tvého času, proto budu stručná.

Jsem koučka. Pracuji svým unikátním stylem, ne podle pouček nebo obecných pravidel. Tvořím ze své zóny génia. Zaměřuji se na work-life balanc, výživu a sebelásku. Jsem taky manželka, máma a žena, která se rozhodla, že už nebude stát v koutě a dotáhne to sakra daleko.

Miluji svobodu, přírodu a cestování. Sbalit se v zimě a odletět do Thajska je něco, co miluju a žiju posledních 6 let. Když to jde, ehm (povzdech roku 2021).

Pracuji na sobě od roku 2013. Jo, taky jsem byla zamindrákovaná a nešťastná holka. A to je dobře, díky za všechny ty zkušenosti. Neznám nikoho úspěšného s příběhem „narodil jsem se, od té doby jsem byl dokonalý, úžasný a bohatý“. Navíc by to byla fakt nuda. 

V roce 2014 jsem se stala certifikovanou poradkyní pro výživu. Jsem v tom fakt dobrá, protože můj přístup ke klientkám je zcela unikátní. Žádné diety, odpírání si – není to složité, když víš, jak na to. Se vší skromností – můj systém funguje a je jednoduchý.

V letech 2017 – 2018 jsem absolvovala koučovací výcvik a potřebnou praxi. Stala jsem se koučkou. A abych mohla být skvělou koučkou, musela jsem zapomenout všechny ty poučky a pravidla a začít fungovat zcela autenticky podle sebe. Teprve pak to nabralo opravdový grády.

Teď následuje EZO okénko. Řeknu ti něco o své duši. Mým hlavním darem je řád a harmonie. Vytvářím funkční a účinné postupy, které dají daným věcem řád a systém. Díky tomu pak fungují. Znám metody a strategie k dosažení úspěchu a k tomu, aby se člověk posunul z bodu A do bodu B. Má energie řádu a harmonie dokáže přirozeně rozpustit chaos a nesoulad a vnést do prostoru harmonickou a vyrovnanou energii.

Proto ta work-life balanc koučka. Jsem v tom prostě doma 🙂 Dokážu odhalit tvé vnitřní nastavení a limity a díky strategickému myšlení ti pomohu vytvořit postup, jak se pohnout z místa, jak si plnit svá přání.

Pokud je pro tebe work-life balanc výzva, ráda ti pomohu. Mám malého Mattea a pracuji aktuálně cca 10 – 12 hodin týdně. Work-life balanc v praxi, sama žiju to, co učím 🙂 Proto spolupracuji pouze se ženami, které nefňukají nad nepřízní osudu, ale samy si tvoří svůj život a pokud chtějí vyrůst, jsou ochotné do sebe investovat. 

Chceš se mnou být v kontaktu? Sleduj můj instagram. Na instagramu sdílím work-life balanc tipy, něco málo ze svého života, točím videa a celkově přes něj sdílím to, co a čím žiju.

Máš dotaz? Napiš mi...

15 + 3 =