Jmenuji se Petra a těší mě, že se o mně chcete dozvědět více!

 

Jsem koučka se zaměřením na work-life balance, výživu a sebelásku. Jsem manželka, máma, ale především šťastná a cílevědomá žena, která má své sny a je na tomto světě proto, aby si je plnila.

 

Miluji svobodu, přírodu a cestování. Ráda poznávám Evropu, ale ještě raději cestuji po Asii. Posledních  šest let trávím vždy v zimě měsíc v Asii, nejvíce mi k srdci přirostlo Thajsko.

 

Mám úžasnou rodinu, domov, přátele, věnuji se oboru, který mě fascinuje a naplňuje. Také znám svoji vlastní hodnotu, jsem klidná, vyrovnaná, mám se ráda, žiju v souladu se svojí duší a umím pracovat se svou myslí a tělem.

 

Na svém rozvoji vědomě pracuji od roku 2013. Na začátku byla má nespokojenost s tím, jak vypadám. Ve finále jsem později zjistila, že to nebyl až takový problém. Ano, měla jsem pár kilo navíc, ale spíše než nějakým extra problémem s postavou jsem trpěla nesebeláskou a nepřijetím.

 

Zde pramenilo to, že jsem věčně nebyla s ničím spokojená – s tím, jak jsem vypadala, jak jsem se cítila, kým jsem byla. Žila jsem naprosto nevědomě, nic mě nebavilo, nevěděla jsem, čemu se věnovat a co vůbec od života chtít. A když nevíte, kam jdete, jaký máte cíl, pak prostě nedojdete nikam a jen tak bloudíte…

 

Moje transformace začala v roce 2013 rozhodnutím, že chci více dbát o svou stravu a začít cvičit. Chtěla jsem zhubnout nějaké kilo, cítit se a vypadat lépe. Vymanit se z kolotoče té věčné nespokojenosti a znuděnosti. A to byl začátek mé vnitřní proměny. Celkově mě výživa a práce s tělem pohltila, já jsem viděla a cítila výsledky, proto jsem se v roce 2014 stala certifikovanou poradkyní pro výživu.

 

Výživou jako takovou se od té doby zabývám méně a jinak, jsem ale velmi ráda za všechny vědomosti a zkušenosti, které jsem postupem času získala. Věřím totiž, že ke spokojenému a naplněnému životu patří, když umíme opečovat nejen svoji mysl a duši, ale i tělo. Když jsme v harmonii sami se sebou, pak vše funguje, jak má.

 

 

Osobním rozvojem jako takovým, vědomou, podvědomou myslí a procesem manifestace jsem se zabývala od roku 2015. Věřím, že je to nikdy nekončící a opravdu fascinující proces.

 

V letech 2017 – 2018 jsem absolvovala koučovací výcvik a potřebnou praxi. Stala jsem se koučkou. Se ženami jsem za poslední roky spolupracovala nejen osobně, ale i online.

 

Své poslání jsem nalezla v pomoci ženám. Konkrétně spolupracuji s cílevědomými a ambiciózními ženami, které mají své sny a cíle, které v životě míří vysoko a jsou připraveny na sobě pracovat a zároveň být v harmonii sami se sebou.

 

Absolvovala jsem sice výcvik koučů a stala se koučkou a koučink jako takový mě baví. Jsem přesvědčena, že je velmi užitečný. Při své práci ale koučink používám jen částečně a kombinuji ho s jinými metodami vždy podle situace a individuální potřeby klientky.

 

Nechala jsem si načíst kvality a záměr své duše, to proto, aby moje činnost se mnou byla plně v souladu.

 

Mým hlavním darem je řád a harmonie. Jsem expertkou na to být ve vnitřní rovnováze a míru se sebou, dalšími lidmi i v rámci komunity. Mým záměrem je, aby věci nebyly pouze krásné na oko, ale aby byly použitelné a fungovaly efektivně.

 

Vytvářím funkční a účinné postupy, které dají daným věcem řád a systém. Díky tomu pak fungují. Znám metody a strategie k dosažení úspěchu a k tomu, aby se člověk posunul z bodu A do bodu B. Má energie řádu a harmonie dokáže přirozeně rozpustit chaos a nesoulad a vnést do prostoru harmonickou a vyrovnanou energii.

 

Dokážu skvěle plánovat a vést projekty. Miluji vytvářet harmonické a funkční systémy, mám strategické myšlení a schopnost věci strukturovat. Dokážu rozbít kompletní celek na malé části, krok po kroku ho vysvětlit a vytvořit z něj metodologii.

 

Díky své intuici dokážu odhalit vaše vnitřní nastavení a limity a díky strategickému myšlení vám pomohu vytvořit postup, jak se pohnout z místa, jak si plnit svá přání.

 

To vše mě nesmírně baví a pohání vpřed. Avšak jako máma malého Mattea aktuálně pracuji asi 10 hodin týdně. Proto je pro mě nesmírně důležité pracovat s vědomými a cílevědomými ženami, které se chtějí v životě posunout a vzájemná spolupráce obohatí nás obě.

 

Momentálně se tedy mimo svůj projekt věnuji sama sobě, své rodině a především svému synovi. O své cestě k miminku jsem napsala pár článků na blogu, protože abych se mohla stát mámou, musela jsem si zpracovat spoustu svých strachů a zase o něco vnitřně povyrůst.

  

Věřím, že pokud řešíte stejné téma jako já kdysi, dokážu vás nasměrovat v rámci individuálních konzultací. Proto pokud s vámi tyto řádky rezonují, objednejte si u mě termín (více info ke konzultacím zde).

 

Těším se z každého dne, z každého nového zážitku, z každé výzvy a každé klientky. Já obohacuji vás a vy zase mě. Miluji změny a nikdy nekončící práci na sobě, protože jediná jistota v životě je právě změna ♥

 

Máte dotaz? Napište mi...

7 + 3 =