Jmenuji se Petra a těší mě, že se o mně chceš dozvědět více. 

Jsem koučka a mentorka pro podnikatelky a ženy, které jsou na cestě k vlastnímu byznysu. Zaměřuji se na work-life balanc. Jsem taky manželka, máma a žena, která se rozhodla, že už nebude stát v koutě a dotáhne to sakra daleko.

Miluji svobodu, přírodu a cestování. Sbalit se v zimě a odletět do Thajska je něco, co miluju a žiju posledních 6 let. 

Pracuji na sobě od roku 2013. Jo, taky jsem byla zamindrákovaná a nešťastná holka. A to je dobře, díky za všechny ty zkušenosti. Neznám nikoho úspěšného s příběhem „narodil jsem se, od té doby jsem byl dokonalý, úžasný a bohatý“. Navíc by to byla fakt nuda. 

V roce 2014 jsem se stala certifikovanou poradkyní pro výživu. Jsem v tom fakt dobrá, protože můj přístup ke klientkám je zcela unikátní. Žádné diety, odpírání si – není to složité, když víš, jak na to. Se vší skromností – můj systém funguje a je jednoduchý.

V letech 2017 – 2018 jsem absolvovala koučovací výcvik a potřebnou praxi. Stala jsem se koučkou. A abych mohla být skvělou koučkou, musela jsem zapomenout všechny ty poučky a pravidla a začít fungovat zcela autenticky podle sebe. Teprve pak to nabralo opravdový grády.

Teď následuje EZO okénko. Řeknu ti něco o své duši. Mým hlavním darem je řád a harmonie. Vytvářím funkční a účinné postupy, které dají daným věcem řád a systém. Díky tomu pak fungují. Znám metody a strategie k dosažení úspěchu a k tomu, aby se člověk posunul z bodu A do bodu B. Má energie řádu a harmonie dokáže přirozeně rozpustit chaos a nesoulad a vnést do prostoru harmonickou a vyrovnanou energii.

Proto ta work-life balanc koučka. Jsem v tom prostě doma 🙂 Dokážu odhalit tvé vnitřní nastavení a limity a díky strategickému myšlení ti pomohu vytvořit postup, jak se pohnout z místa, jak si plnit svá přání.

Pokud je pro tebe work-life balanc výzva, ráda ti pomohu. Mám malého Mattea a pracuji aktuálně cca 15 hodin týdně. Work-life balanc v praxi, sama žiju to, co učím 🙂 Proto spolupracuji pouze se ženami, které nefňukají nad nepřízní osudu, ale samy si tvoří svůj život a pokud chtějí vyrůst, jsou ochotné do sebe investovat. 

Chceš se mnou být v kontaktu? Sleduj můj instagram. Na instagramu sdílím work-life balanc tipy, něco málo ze svého života, točím videa a celkově přes něj sdílím to, co a čím žiju.

Máš dotaz? Napiš mi...

14 + 5 =