Milá ženo, máš svůj konkrétní cíl, ale nevíš, jak ho dosáhnout?

Mám tu pro tebe něco, co ti pomůže.

  Strategický fokus.

Nabídnu ti nový a pro tebe zcela jiný úhel pohledu, svoje know how a provedu tě celým procesem tak, abys získala to, co chceš.

CO TĚ SE MNOU ČEKÁ? 

1. krok

Na začátku naší spolupráce vyplníš Vstupní dotazník. Nebude mě zajímat jen tvůj cíl a po čem toužíš, ale chci vědět i to, co ti stojí v cestě, jaké jsou tvé podmínky a prostředí. To proto, aby naše spolupráce byla skutečně efektivní a hluboká. Nebudeme zůstávat na povrchu.

Díky mým otázkám si ujasníš, jak to pro sebe fakt chceš. Dotazník mi pošleš a pokud to bude potřeba, doptám na další věci tak, abych tě efektivně mohla vést přímo k cíli.

2. krok

Mám od tebe vyplněný Vstupní dotazník. Do 3 pracovních dní ode mě dostaneš svou Akční mapu. V mapě najdeš podrobný a konkrétní plán, co a jak udělat, abys dosáhla svého cíle. Bude to jasné, strukturované, efektivní. Žádná zbytečná omáčka, ale jen to, co ti opravdu pomůže. Půjdeme k jádru věci.

3. krok

Čeká nás Měsíční spolupráce vedoucí k dosažení tvého cíle. Máš svou Akční mapu, mou plnou podporu, motivaci, vedení, veškeré mé know how. Celý měsíc jsem ti k dispozici prostřednictvím textových a hlasových zpráv. Budeš se mě ptát, budeš se mnou řešit svou cestu i to, co na ní vyvstane cestou. Budu po tvém boku, když nebudeš vědět, jak dál, když si nebudeš jistá.

Nenechám tě to vzdát. Krok po kroku tě systematicky povedu k tvému cíli.

4. krok

Po měsíci spolupráce zhodnotíme naši společnou cestu. Dostaneš ode mě aktualizovanou Akční mapu, abys věděla, jak směřovat své další kroky. Zde naše společná cesta končí nebo taky nemusí, to už bude záležet jen na tobě.

TAKŽE – DOSTANEŠ ODE MĚ…

Vstupní dotazník + Akční mapu + Měsíční spolupráci a podporu + aktualizovanou Akční mapu

Po celý měsíc máš mou plnou podporu, motivaci, vedení, veškeré mé know how, znalosti, techniky. Velká část práce je samozřejmě na tobě, ale ujišťuju tě, že já udělám maximum z mé části.

Budu stát při tobě, pomůžu ti, když nebudeš vědět jak. Systematicky tě povedu k cíli, aby sis užila nejen samotný cíl, ale i celou cestu k němu.

JAKÁ JE HODNOTA NAŠÍ SPOLUPRÁCE?

Upřímně? Nevím… Nevím totiž, na kolik si ceníš, když dosáhneš svého cíle? Něčeho, co se ti samotné reálně měsíce nebo roky nepodařilo? Jaký to bude mít dopad na tvůj život? Jak se budeš cítit, až to bude tvojí součástí? Odpověz si sama…

CENA ZA STRATEGICKÝ FOKUS JE 

9.000 Kč