Od srpna 2014 jsem certifikovaná poradkyně pro výživu. Je dost možné, že se k tomuto tématu stavím jinak než většina výživových poradců. Když jsem s tvorbou jídelníčků začínala, řídila jsem se znalostmi, které jsem získala v rámci studia, svými vlastními zkušenostmi a názory. Postupem času jsem získávala stále více zkušeností a ty jsem do své činnosti promítala.

Jídelníček na míru vám pomůže dosáhnout vašeho cíle, ať už je to zhubnout, přibrat nebo se kvalitněji stravovat. Nabídne vám jiný pohled na jídlo, než jste možná doposud měli. Nečeká vás žádná hladovka, žádné odpírání ani dieta, prostě a jednoduše je to změna životního stylu.

Moje zkušenost je ale taková, že za mnou často přišli klienti, především ženy s cílem zhubnout. Když jsme se bavily na tohle téma, začaly se objevovat jiné, mnohem závažnější témata k řešení. Najednou jsme se bavily o tom, jak se nemají rády, jak se nepřijímají, jak mají v nepořádku vztahy… Prostě si nepřišly dostatečně dobré a měly pocit, že když zhubnou pár kilo, vše bude v pořádku. Bohužel to takto nefunguje.

Moje rada v tomto případě:

Pokud máte pár kilo navíc, které chcete zhubnout, ano, řešte úpravu stravy. Ale ruku v ruce pracujte primárně na tom, abyste se cítily lépe. Zlepšujte svůj vztah sama k sobě, tím zlepšíte i vaše vztahy s druhými lidmi, protože primárně začíná vše u nás samotných. Změňte sami sebe a tím změníte celý svůj svět. Vytvořila jsem online kurz pro ženy Hubneme a milujeme své tělo, který řeší nejen hubnutí, ale především se v něm naučíte zdravému vztahu sama k sobě, k jídlu, ke svému okolí. Více o kurzu se dočtete zde. Mohu vám také pomoci v rámci koučování.

Pokud toto téma není to vaše a chcete stravovací plán na míru, jistě vás bude zajímat, jak vše probíhá 🙂

 

Jak spolupracuji s klienty

S klienty spolupracuji převážně online, tato forma se mi osvědčila. V úvodu mi vyplníte dotazník pro zpracování jídelníčku, kde zodpovíte základní informace o sobě, vaše cíle, vaše současné stravovací návyky apod. Pokud chcete, můžete přiložit informace z měření na tanitě nebo inbody, případně vaši fotografii (není nutné).

V závislosti na vašem denním režimu a vašich požadavcích se dohodneme, kolik jídel denně chcete jíst, co v jídelníčku chcete a co ne.

Na základě těchto informací vám sestavím stravovací plán na míru. Stravovací plán proto, že se nejedná čistě o jídelníček.  Jídelníček samozřejmě dostanete, k němu ale také typy, jak vařit, chystat jídla, nakupovat, na co si dát pozor… Prostě důležité informace, které vám pomohou jídelníček pochopit namísto toho, abyste ho jen slepě dodržovali.

 

Jak vypadá jídelníček?

V základu je 14tidenní – obsahuje vždy 14 snídaní, svačin, obědů… podle toho, na kolika jídlech denně se domluvíme. Vy tedy na základě jídelníčku vždy budete vědět, kolik si dát např. masa, kolik brambor, kolik olivového oleje apod.

Jelikož si jídla budete moci libovolně kombinovat, dokážete z jídelníčku vytvořit mnohem více jídel, než bude předepsaných 14 kombinací. Jde mi o to, abyste na základě jídelníčku pochopili, jak jídla mezi sebou kombinovat, kolik čeho jíst a proč.

 

Co když vám to nebude vyhovovat?

V průběhu 1. měsíce jsem vám k dispozici s vašimi dotazy, pokud vám cokoliv nebude jasné nebo budete chtít udělat v jídelníčku úpravu.

 

Kolik vás to bude stát a kdy dostanete stravovací plán?

Cena za stravovací plán na míru je 1.000 Kč. Stravovací plán ode mě dostanete do 10 pracovních dní po zaslání vyplněného dotazníku a platby.

 

Pro objednávku stravovacího plánu a dotazy mi pište...

15 + 1 =