Kdy se splní vaše přání?

| Říj 1, 2020 | Osobní rozvoj

Proč se některá přání plní hned a na jiná marně čekáte celé roky? Proč to druhým funguje a vám ne? Co je ta magická esence, aby se přání plnila i vám a kde ji vzít? Jak to celé udělat, aby to už konečně klaplo?

 

Vzpomínám si na časy, kdy jsem čekala, až otěhotním. Všechny ženy kolem mě byly v očekávání, otěhotněly téměř hned a já nic. Byl to hořký pocit, že ony ano a já ne, občas jsem to čekávání nedávala a pobrečela si. Jo, byla jsem v roli oběti a vlastně jsem vůbec nebyla připravena stát se mámou.

 

Já a mé přání, mé budoucí děťátko jsme od sebe byli velmi vzdáleni. Žila jsem v pocitu „já nemám“, a tak jsem neměla. Teprve když jsem uvěřila, že až se budu cítit tak, že už ho mám, tak přijde. A vskutku, bylo to tak. Musela jsem si tedy ještě zpracovat pár strachů a přesvědčení, ale bylo to tak.

 

Co z toho chci vyvodit?

Dokud budete na jiné vibraci, než je vaše přání, nemůže se splnit. Nemůžete se potkat. Vy jste jinde a vaše přání je taky jinde. Je to jako kdybyste v uličkách Prahy hledala svého přítele, který je v Brně. Nenašla byste ho a určitě se tomu nedivíte. Tak proč s přáním je to jiné? Proč se divíme, když jsme v roli oběti, v pocitu nedostatku a naše přání se nám neplní?

 

Často se sami sebe nebo druhých ptáte, kdy se vám splní to, po čem toužíte. Kdy už přijde ten partner, miminko, nová práce nebo den, kdy konečně budete šťastné?

 

Vaše přání přijde tehdy, kdy budete žít tak, jako byste už ho měly. Až začnete svým tělem i myslí vyjadřovat stavy a pocity, jak se budete cítit s ním, pak teprve může přijít. Musíte bezpodmínečně uvěřit, že se to stane. Musíte na to být připraveny. Dostat se do stavu „já vím, že se tak stane“.

 

Proto splnění některých přání trvá roky. Nejde o to, že by to vaše přání bylo nedostupné, nedosažitelné. Bráníte si jen vy sama. A dokud to nepochopíte, dokud s tím nezačnete pracovat, bude se vám zřejmě stále dít to samé, čili nebudete mít toho správného partnera, miminko, práci, nebude se vám dařit v podnikání apod.

 

Co znamená naladit se na své přání?

Chovat se, jako by už bylo splněné. Jak byste se chovala, kdyby se vaše přání splnilo? Co byste dělala, cítila, měla? Chovejte se tak už dnes!

 

Energetické naladění je základ. To je podle mě krok číslo jedna, co vám pomůže. A další kroky? To je akce v realitě. Zvednout zadek a jít svému přání naproti. Dělat dílčí kroky k dosažení cíle a přitom věřit, že se tak stane. Pak se tak totiž opravdu stane.

 

Když bylo Matteovi půl roku, objednala jsem si služby koučky. Každý kouč potřebuje svého kouče a koučovat sám sebe není tak efektivní, než když spolupracujete s někým, kdo vám poskytne nadhled. Takže na znovu-rozjezd svého podnikání jsem se rozhodla nechat koučovat. A opravdu se nestačím divit, jak je to rychlé, efektivní, smysluplné. Mnohem lepší, než kdybych na to byla sama.

 

Takže pokud tápete, jaké kroky dělat směrem ke svému přání, najděte si kouče nebo někoho relevantního. Uvidíte najednou jiné možnosti a cesty, na které byste sami nepřišly. Vím, o čem mluvím 🙂